Результати онлайн-хакатону для розвитку безпечних громад Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства»

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Запрошуємо вас ознайомитись з результатами онлайн-хакатону для розвитку безпечних громад Hack for Locals 3.0: «Спільно проти насильства», який відбувся 26-28 листопада у межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру.

Понад 400 небайдужих учасників та учасниць разом шукали ефективні рішення для подолання проблеми насильства в Україні на хакатоні, який цьогоріч приурочено до Глобальної ініціативи «16 днів активізму проти гендерно зумовленого насильства».

Перемогу в хакатоні здобули команди:
  • І місце посіла команда “v-checkers” із проєктом інноваційної розважально-просвітницької відеогри “Violence Checker”.
  • ІІ місце — команда “Et cetera” з проєктом гри «Крок» із казкотерапевтичними методиками.
  • ІІІ місце розділили дві команди — IT-Battalion проєктом чатботу для військових «Застосунок для протидії сексуальному насильству» та Girls_Power із проєктом гейміфікованого онлайн-квесту «Живи без ілюзій».

Загалом до хакатону долучилися понад 50 команд, серед яких – 35 стали півфіналістами. Запропоновані рішення та інновації охопили широкий спектр напрямів – від протидії проявам насильства в публічних місцях та підтримці людей, які зазнали насильства онлайн, до інтерактивних рішень, що пропонують ігрові формати для протидії насильству.

 

Коментарі