Реальність, що перетворюється на казку — Авантаж Житловий комплекс “Ключ”

IT Cluster Kharkiv IT Cluster
РЕАЛЬНІСТЬ, ЩО ПЕРЕТВОРЮЄТЬСЯ НА КАЗКУ

Жили були король із королевою. І було у них два… ні, вже три … БУДИНКИ!
Ця казка почалася 8 років тому. І ось її продовження розгортається прямо на очах у здивованої публіки на одній з найказковіших локацій міста.
Де: вул. Мінська, якраз над Саржиним яром
Що: ЖК «КЛЮЧ», третя секція

Не обов’язково бути наслідним принцом або принцесою, щоб потрапити в цю казку. Досить мати тверде розуміння, що саме зараз випав той самий вдалий момент, коли можна встигнути придбати ту саму ідеальну нерухомість.

МІСЦЕ СИЛИ

Район Ботанічного саду вже котрий рік тримає пальму першості за якістю життя в Харкові. Це факт. Тут є все: інфраструктура, магазини, офісні простори, паркова зона. Закономірно, що цей район найдорожчий і найпопулярніший в місті. Для забудови тут не так багато ділянок, пропозицій на ринку небагато. І як тільки з’являється новий об’єкт, відразу вишиковується черга з досвідчених покупців. Тих самих, хто з’їв на нерухомості собаку і знає толк в квадратних метрах від «Авантаж».
І ось «золота миля» харківської нерухомості поповнилася ще одним цінним об’єктом.

ЖК «КЛЮЧ-3» — це дійсно казкове пропозиція на ринку нерухомості.
Не дарма перші дві секції ЖК «Ключ» ще 4 роки тому були визнані безумовним лідером серед харківського преміум-класу всеукраїнським незалежним некомерційним опитуванням “Ревізор новобудов”.

Klyuch3-414x311 Реальність, що перетворюється на казку — Авантаж Житловий комплекс “Ключ”

ЖИТИ І ПРАЦЮВАТИ ВІДПОЧИВАЮЧИ

Таких місць у Харкові, що називається, вдень з вогнем… Породистість цього будинку, його зовнішність, привабливість, функціонал, якість, добротність з надлишком перейшли у спадок від двох старших побратимів. У підсумку ми отримуємо цілий квартал, в якому є все необхідне для комфортного життя активної та вибагливої людини. Звідси можна в одну мить дістатися до великих ділових центрів, локацій для шопінгу і модних місць відпочинку. Тут ідеально розвинена wellness-інфраструктура — єдиний і неповторний Саржин яр, який, до речі, в чималому ступені облаштовував саме «Авантаж».

Примхливо декоровані будівлі гармонійно вписані в навколишнє середовище — досить еклектичне, але цим і притягуючим. Незважаючи на те, що будинки знаходяться буквально за крок від киплячого міського життя (до проспекту Науки — сотня метрів), вони більше належать до затишної і респектабельної родини Шатилівка.
Резиденти цього будинку зможуть пити ранкову каву з панорамним видом на оживаюче місто з одного боку і на живі ландшафти Саржиного яру, що перетікають в зелений океан лісопарку — з іншого.

Більш того, багато мешканців «Ключ» можуть з вікон своєї квартири споглядати вікна свого рідного офісу. Всього рік тому по іншу сторону Саржиного яру «Авантаж» здав в експлуатацію «Diamond City» — наймодніший, найзручніший та найкрутіший по функціоналу бізнес-центр міста. П’ять хвилин пішки через освіжаючий «каньйон» Саржиного яру, і ви на робочому місці!

Природно, мешканці ЖК «Ключ» потребуватимуть житлоплощі для своїх автомобілів. По-перше, є ще кілька затишних паркомісць у підземному паркінгу під «старими» секціями. До того ж будується новий паркінг на кілька десятків «квартир» для сталевих коней.

Як і інші проекти Авантаж, «Ключ-3» будуть відрізняти функціональні планування, що виходять за рамки базових уявлень про комфорт. Тут ви без зусиль зможете втілити зручне і креативне зонування просторої living area. Багатьом до душі прийдеться функціонал і роздолля кухонного простору: тут буде зручно і проводити сімейні вечері, і приймати гостей, і влаштовувати вечірки. З розмахом і фантазією під будь-які запити буде легко облаштувати сервісні приміщення (гардеробні) та санвузли.

Klyuch-414x311 Реальність, що перетворюється на казку — Авантаж Житловий комплекс “Ключ”

«КЛЮЧ» ДО ПОРОЗУМІННЯ

ЖК «Ключ» знаходиться в резонансної локації на самому кордоні з популярною рекреаційною зоною міста. Тому для девелоперів і архітекторів «Авантаж» стало справою честі створити в Харкові прецедент екологічного, обміркованого, далекоглядного і відповідального освоєння міського простору. Забудовник, перш ніж відгородитися від міста будівельним парканом, подбав про те, що побачать городяни після будівництва. Щоб без неприємних сюрпризів. Щоб було комфортно всім без винятку. Бачення прибудинкової території засноване на максимальній інтеграції функціонального і природного, персональної свободи і громадської активності. Тут все буде зроблено за принципом «Життя-Простір-Будівля». Перші поверхи спроектовані так, щоб вони тісно інтегрувалися з вулицею і парковою зоною. Громадський простір ЖК «Ключ» спроектовано як елемент, що поліпшує стан і здоров’я городян, що вселяє спокій і безпеку.

Недоречно, неекологічно, незручно, хаотично … Це все не про ЖК «Ключ»!
Новий проект від «Авантаж» продемонструє, як сильне почуття місця може позитивно впливати на фізичне, соціальне, емоційне, екологічне здоров’я і людей, і міста в цілому.
Тож, хай скоро ця казка мовиться та скоро діло робиться…

 

Коментарі