Разом до будівельних вершин: досягнення і перспективні проєкти Строй Сіті Development Group

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

“Строй Сіті Development Group” підбиває підсумки своєї роботи за минулий рік. У 2021 році компанія увійшла у фазу стрімкого зростання та розширення. Ми виробили нашу внутрішню стратегію, якої неухильно дотримувалися протягом усього року: зберігаємо спадщину – будуємо цінності. Нашим пріоритетом є створення масштабних проектів, які покликані змінити уявлення про стиль міського життя і привнести в наші міста те, чого раніше в них не було, при цьому зберігаючи традиції та історію локацій, на яких зводяться наші будівлі.

П’ять років тому “Строй Сіті Development Group” почала з будівництва 7 тисяч квадратних метрів житла у Харкові. За час своєї роботи у двох містах країни успішно реалізували 6 проєктів, 15 будинків, а за 2021 рік встигли побудувати 190 поверхів.

Цього року ми ввели в експлуатацію дві секції IT Park Manufactura – place та space, дві секції першого будинку ЖК Urban City, а також першу чергу ЖК Голосіївська Долина, а це три 22-х поверхових будинка. Говорячи мовою професіоналів, це 88 974 квадратних метрів житла.

Строй Сіті Development Group не обмежує свій розвиток тільки Харковом. Ще минулого року ми взяли на себе відповідальність за добудову заморожених об’єктів компанії “Укрбуд”, зокрема, йдеться про три об’єкти в місті Києві: ЖК “Голосіївська Долина”, ЖК “Crystal Residence” та бізнес-центр LEVEL. Вже цього року ми почали набирати обертів і в Києві. Виходячи на столичний ринок під брендом “Строй Сіті Кепітал” ми плануємо реалізувати кілька прогресивних та амбіційних будівельних проєктів, які змінять уявлення про сучасну архітектуру.

Одним з яких стане будівництво сучасного багатофункціонального комплексу Liner за концепцією ”Життя. Робота. Дозвілля”. Житловий комплекс матиме власну розвинену інфраструктуру: магазини, фітнес-центр, офіси, дитячі зони, дві зони паркінгу, кафе, ресторани, зимовий сад та озеленені зони для відпочинку. Новий об’єкт буде інтегрований у механізм життєдіяльності району, враховуючи всі особливості міського середовища та потреби його мешканців.

Ще однією з інновацій, які ми успішно почали впроваджувати у 2021 році, стала робота керуючої компанії, яка допомагає нашим інвесторам у всіх дрібницях: від оплати комунальних платежів, ремонту квартир, дотримання порядку на території і до влаштування бізнесу.

Ми ставимо собі за мету подальший стабільний розвиток, розширення наших потужностей та забезпечення комфорту інвесторів, яким гарантуємо виконання наших обіцянок. Крім того, ми впевнені, що завдяки роботі нашої компанії ми зможемо змінити наші міста на краще.

Шановні колеги, інвестори і партнери, вітаємо вас із новорічними святами та Різдвом Христовим! Хай щастить, будьте здорові та натхненні, тепла та затишку у наступному 2022 році!

 

Коментарі