Radmirtech запустив прогресивний проєкт — мікромайнінг криптовалют на електрозаправці

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Доки у світі тільки заявляють у своїх проєктах про мікшування крипти й IoT — Radmirtech діє! 

Фахівці із США, Китаю та Європи прагнуть навчитися добувати криптовалюту за допомогою IoT-пристроїв: smart-годинників, смартфонів, роутерів абощо. Для Radmirtech ця перспективна мрія стала реальністю.  Їхня команда запустила новий проєкт — Електрозаправки з можливістю екологічного майнингу криптовалюти. 

Переваги заправних станцій Radmirtech:
  • Навіть коли станція має непрохідну локацію (розташована у промисловій зоні або навіть у лісі), вона все одно є прибутковою.
  • Заправні станції для електромобілів Radmirtech — це інвестиція з двома каналами доходу. Максимальний строк окупності — 4,2 роки.
  • Електрозаправки з фермою для майнінгу — перспективна інновація, з огляду на швидкий розвиток крипторинку у світі.

Це зарядні станції, які завжди заробляють: заправка має вбудовану ферму для видобутку найекологічнішої на сьогодні криптовалюти — Chia (XCH).

«Chia (XCH) — криптовалюта, створена розробником протоколу BitTorrent Бремом Коеном. Її особливість — це використання вільного місця на диску для майнінгу, замість обчислювальної потужності. Для майнінгу використовують жорсткий диск, або твердотілий накопичувач» 

У порівнянні з іншими криптовалютами, видобуток Chia XCH на сьогодні є найбільш енергоефективним та екологічним.

photo_2021-06-02_10-56-07-360x480 Radmirtech запустив прогресивний проєкт —  мікромайнінг криптовалют на електрозаправці

Для майнінгу не використовується графічний адаптер, тож у процесі видобутку станції виробляють менше тепла. Так Radmirtech дбає про екологію, адже їхній продукт завдає менше шкоди навколишньому світу!

Станції Radmirtech оснащені власними контролерами для АЗС із підтримкою протоколу OCPP 1.6. Цей протокол здатний інтегруватися з будь-якою міжнародною мережею станцій і білінговою системою.

Як знайти зарядні станції Radmirtech?

Наразі у вас є можливість побачити, як це працює. Перша електрозярядка для електромобілів із вбудованою криптофермою розташована біля офісу Radmirtech. Її можна знайти на сайті компанії. Приїжджайте, дивіться, пробуйте.

HideFrame_photo_2021-06-02_10-56-29-640x480 Radmirtech запустив прогресивний проєкт —  мікромайнінг криптовалют на електрозаправці

Власники АЗС, які придбають та встановлять електрозаправне обладнання Radmirtech, долучать до своїх заправок більшу кількість потенційних клієнтів. Адже встановлені АЗС будуть відображатися на всеукраїнських картах та мобільних додатках. Витрати електроенергії на інтегровану у заправку ферму становлять лише 45 кВт/місяць!

Для детальної інформації звертайтеся в особисті повідомлення, де вас проконсультує менеджер компанії: https://charging.com.ua/.

Інвестуйте в перспективне майбутнє з Radmirtech!✨ 

Коментарі