Професії майбутнього: біоінформатик-діагност

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster продовжує знайомити вас з IT-професіями майбутнього.

Пандемія коронавирусу COVID-19 змінила весь світ і змусила переоцінити значення професії медика.

І без активного застосування IT-технологій тут теж не обійтися. Адже всі галузі медицини ― діагностика, проведення операцій, реабілітація, а також розробка лікарських препаратів тісно пов’язані з IT-сферою.

Особливо важлива точність діагностики в тому випадку, коли захворювання протікає нетиповим чином, що, на жаль, продовжує демонструвати коронавірус. У такому випадку не обійтися без консультації біоінформатика-діагноста.

Хто ж це?

Біоінформатик-діагност створює електронну модель організму пацієнта, яка враховує всі зміни в організмі та прогнозує їх подальший розвиток. Завдяки цьому можна проводити безперервну діагностику перебігу хвороби.

У результаті цього аналізу пацієнт отримує максимально точний діагноз, що допомагає вибрати правильне лікування.

Якості, необхідні для такого фахівця:

  • хороші аналітичні здібності;
  • уважність до деталей;
  • орієнтованість на результат;
  • цілеспрямованість.

Освіта

Щоб опанувати цю професію, необхідно мати вищу освіту, бажано в області інформаційних технологій, програмування, штучного інтелекту та медицини.

На цей момент біоінформатиків-діагностів не так уже й багато, але вже зараз зрозуміло, що за цими професіями майбутнє. Усі ми хочемо бути здоровими і в разі потреби отримувати правильне лікування, тому затребуваність таких фахівців, безсумнівно, зростатиме.

Дізнавайся про професії майбутнього разом із Kharkiv IT Cluster і поступай у ХА!

Детальніше про наші безкоштовні проєкти для школярів і студентів можна дізнатися на нашому сайті або на сторінках наших соціальних мереж.

Коментарі