Проект ЄС для вчителів. Долучайтесь!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

За підтримки Kharkiv IT Cluster та Харківського національного університету радіоелектроніки оголошується набір вчителів на конкурс до участі у проєкті Let’s Embrace KA201, організованого ЄС і відділом зовнішніх зв’язків муніципалітету м. Баликесір (Туреччина).

Проєкт спрямований на розвиток потенціалу освітніх установ для забезпечення інтеграції учнів-біженців в освітнє середовище.

Проєкт буде реалізований в період 2020-2022 р. В рамках проєкту візьмуть участь представники шкіл з кожної країни-партнера. Всього планується участь 40 учасників з 5 країн світу. Україну представлятимуть учасники з 3 шкіл.

В кінці проєкту будуть підготовлені платформа електронного навчання і електронне керівництво. Зміст електронного довідника буде містити заходи з побудови шляхів та методів інтеграції біженців в освітнє середовище та їх адаптацію. Контент буде створюватися за участю всіх партнерів.

Місця розташування тренінгів будуть визначені з партнерами. Планується 2 тренінгу по 5 днів (2 з них – це дорога), витрати (проїзд, проживання та добові) покриваються проектом.

Вимоги до учасників:
✅ знання англійської мови за рівнем В1, В2 (сертифікат не обов’язковий);
✅обов’язкова наявність учнів біженців у вашому закладі освіти.

Заявки приймаються до п’ятниці 21 лютого, до 12-00.
Контактна особа: Ілона Ревенчук, ilona.revenchuk@nure.uа

Коментарі