Про бізнес-принципи Дмитра Дубілета видали книгу

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

24 квітня 2020 року вийшла книга про бізнес-принципи Дмитра Дубілета, співзасновника інтернет-банку monobank, у минулому IT-директора «ПриватБанку» та екс-міністра Кабинету Міністров. Книга має назву «Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого». ЇЇ випустило видавництво BookChef у партнерстві з медіа MC.today.

 

Дмитро Дубілет — один из найбільш медійних, позитивних і ефективних підприємців країни. В 20 років він продав перший бізнес із оцінкою в $100 тис. У 28 став IT-директором «ПриватБанку». Разом із партнерами заснував monobank, який залучив 1,6 млн клієнтів за два роки. Планував запустити мобільний банк Koto у Великобританії, але обійняв посаду мiнiстра і покинув бізнес. 

 

Книга «Бізнес на здоровому глузді. 50 ідей, як домогтися свого», що складається з 9 глав, заснованих на особистому досвіді Дмитра, розповідає про практичні речі й про те, що надихає: про розробку бізнес-ідей, створення команди, маркетинг, продажі, а також містить 50 ідей, як втілити в життя принципи Дмитра і домогтися свого. 

 

Замовити книгу можна тут.

 

Про що читачі дізнаються з книги:

  1. Робота в «ПриватБанку»: як створювалися інновації в «Приваті» и як застосовувати «теорію здорового глузду» на практиці. 
  2. monobank: как мінімалізм став бізнес-принципом і допоміг долучити 1,6 млн клієнтів за два роки. 
  3. Команда і партнери: якими вони мають бути, як знаходити своїх людей, управляти колективом, розділяти зони відповідальності й делегувати. 
  4. Маркетинг: як створити хайп навколо продукта і запустити сарафанне радіо, яке залучить сотні тисяч клієнтів. 
  5. Работа з державою: як подолати спротив чиновників і робити ефективні проекти з державою.
  6. Спосіб життя: як не померти від роботи і знаходити час на спорт, книги й подорожі. 

 

Автор книги — Тимур Ворона, головний редактор MC.today. З-під пера Тимура уже вийшло декілька бізнес-книг, зокрема «Стартап на мільйон. Як українці заробляють мільйони на технологіях», яка перемогла у номінації «Український non-fiction» Форуму видавців у Львові. Також Тимур був редактором книги «Big Money. Принципи перших», бестселера 2019 року в Україні.

 

Про MC.today 

MC.today — це онлайн-журнал для підприємців і креативного класу. Видання допомагає читачам розвиватися і підкорювати нові висоти в бізнесі й житті. Цільова аудиторія видання — власники бізнесів, топ-менеджери, розробники, маркетологи, біздеви, фінансисти, юристи. Словом, ті люди, які не бажають сидіти на місці й прямують до поставлених цілей. MC.today пише не лише про бізнес, але й про технології, подорожі, стиль життя. Медіа виникло навесні 2017 року. Видання має 700 тис. читачів щомісячно.

 

О BookChef

BookChef — видавництво світових бестселерів, яке публікує книжки Ювал Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Білла Клінтона, Іцхак Адізеса, Лю Цисіня й інших відомих письменників. У видавництві мріють, щоби важливих книг у житті українців ставало більше, тому уважно вибирають не лише книги, але й людей, які над ними працюють. Фантастику перекладають фани жанру, а книги для підприємців редагують фахівці з бізнесу. Адже тільки коли людина живе темою, читачі отримують глибокий, емоційний і якісний текст. В BookChef роблять все це, щоб сфокусувати увагу на головному — на відповідях, заради яких українці читають їхні книги. BookChef — книги, які формують особистість.

Ілюстрації та обкладинки книги 

Коментарі