PR community: антикорупційний і соціальний кодекси компанії Gameloft

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Мітапи PR community набирають обертів: 24 листопада ми провели крутий закритий мітап разом із HR Director компанії Gameloft Євгенієм Біренбаумом!

На закритому онлайн-мітапі Євгеній Біренбаум розповів про елементи внутрішньої корпоративної соціальної відповідальності (КСВ): про антикорупційний і соціальний кодекси на кейсах своєї компанії та про те, як ці кодекси пов’язані з політикою недискримінації, толерантністю, відсутністю корупції й захистом персональних даних.

kitty-480x480 PR community: антикорупційний і соціальний кодекси компанії Gameloft

Євгеній докладно розповів про Social Charter і Anti-Corruption Code, які реалізуються в харківській студії компанії Gameloft, а також поділився лайфхаками й результатами впровадження кодексів.

excited-480x480 PR community: антикорупційний і соціальний кодекси компанії Gameloft

Це була цікава прикладна інформація й реальні кейси, на яких можна вчитися впровадженню таких політик. Корпоративна соціальна відповідальність Gameloft може стати чудовим прикладом для української IT-спільноти, тому що багато компаній Kharkiv IT Cluster упроваджують політику недискримінації й толерантності в харківських офісах.

Актуальна й часом складна тема викликала багато питань в учасників вебінару:

  • як мотивувати всіх членів колективу дотримуватися правил КСВ;
  • як просувати ідеї в консервативному суспільстві й колективі;
  • як просувати політику поваги й толерантності серед представників покоління Z;
  • як правильно діяти, якщо правил корпоративної культури не дотримується топ-менеджмент і своїм прикладом знецінює їх;
  • чи працює система заохочень і штрафів при впровадженні подібних політик.

Не втрачайте деталі! Дивіться повний запис івенту:

Ми дякуємо Євгенію за можливість дізнатися, чим дихає компанія Gameloft, і як їй удається підтримувати здоровий мікроклімат серед своїх фахівців.
Ми також дякуємо всім учасникам мітапу і тим, хто зареєструвався: Adoriasoft, SPEZVUZAUTOMATIKA, Yael Acceptic, Telesens, JustCoded UA, HoustonApps, CodeIT, Insoft Global, QuartSoft Corp., Promodo, Cloud Works, Intellias, Комп‘ютерна Академія ШАГ.

А якщо ви фахівець із компанії-учасника Kharkiv IT Cluster, але все ще не в нашому PR community, то швидше напишіть нам: pr@it-kharkiv.com.

Якщо ви хочете поділитися досвідом своєї компанії й стати спікером, реєструйтеся тут.

Будемо раді бачити вас на наступних зустрічах!

Коментарі