Погода змінюється, а ігри Kids2IT тривають!🌧☀

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster попри ,🌧 дощ і холод ❄️продовжує проводити профорієнтаційні ігри Kids2IT в школах Харкова.

Минулого тижня ми побували в школі «Ранок» і провели онлайн-гру Kids2IT в ліцеї № 89.

Школярі реалізовували свої найсміливіші ідеї! Мрія багатьох — шафа, яка автоматично сортує й розвішує одяг, застосунок, у якому можна знайти собі компанію для подорожей, кріокамера для далеких подорожей у космос або в майбутнє, сканер, який визначає причину  🔧 несправності будь-якого приладу, — очікуйте на появу цих винаходів у найближчому майбутньому.

На кожній грі ми переконуємося, що майбутнє IT-сфери в надійних руках: діти легко заглиблюються в процес розробки, з ентузіазмом беруть на себе різні ролі та з подивом розуміють, що бути айтішником можна, навіть якщо ти не пишеш код.

«Ніколи не думала, що моя здатність добре розповідати про щось може стати в нагоді в IT», — поділилася думкою десятикласниця Настя, примірявши на себе роль Sales Manager у грі Kids2IT. 😀

Щоразу після закінчення гри діти ставлять безліч запитань про те, як стати айтішником і що для цього потрібно.

«Дуже тішить, що багатьом дітям цікава сфера IT і вони хочуть пов’язати з нею своє майбутнє», — зазначила ментор Олена.

Kharkiv IT Cluster вдячний нашим ментором-волонтерам за їхню готовність поділитися досвідом і знаннями зі школярами.

Також минулого тижня учні дев’ятого класу школи «Ранок» побували на екскурсії в Unit.Kharkiv, де своїми очима побачили, як це класно залучитися до IT Community! Ти можеш💻 вчитися, працювати й навіть проводити вільний час у сучасному інноваційному й високотехнологічному комплексі в колі однодумців і колег.🖥

Дякуємо представникам Unit.Kharkiv за співпрацю та ентузіазм, з яким вони завжди зустрічають школярів і допомагають їм побачити світ IT зсередини.

«Мені б хотілося тут працювати, це дуже круто!» — так говорили дев’ятикласники після екскурсії.

Щотижня Kharkiv IT Cluster проводить кілька профорієнтаційних ігор Kids2IT в школах 👩‍⚖️ Харкова, і в наших планах допомогти дітям з кожної школи розібратися в IT-професіях.

Якщо ви вчитель, батько, мати або учень, заповнюйте форму реєстрації за посиланням, і ми проведемо безкоштовні профорієнтаційні воркшопи у вашій школі в межах проєкту Kids2IT!

Коментарі