Підтримай незалежне медіа про Харків

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

«Люк» – це незалежне медіа, яке займається розвитком культури та згуртуванням активного ком’юніті у Харкові. Крім того, ми організовуємо освітні заходи, концерти, ком’юніті-вечірки та створюємо простір для діалогу, в якому допомагаємо людям та проєктам знайти один одного.

Наше завдання – зробити так, щоб Харків у медійному полі існував як місто унікальної культури та доброзичливого міського простору. Наша аудиторія — люди з активною життєвою позицією, які беруть відповідальність за місто, суспільство та країну.

Офіційно ми будуємо журнал, який у потоці кримінальних новин Харкова продовжує повторювати: «Але є й хороші новини». Журнал, який публікує інформацію про галереї, музикантів, правозахисні організації та процеси, що відбуваються у місті. Допомагає зустрітися проектам та бізнесу, які змінюють місто та країну на краще. Створює можливості для реалізації та розвитку, приводи для радості та надії.


Чисто по-людськи ми наносимо на мапу міста сенси, наші знання про нього та любов. Нам хочеться, щоб кришки люка нагадували нашим читачам про те, що в цьому місті (і взагалі у світі) не все втрачено, а десь поруч ходять такі ж люди з натхненними очима, вірою в людей та майбутнє.

Щоб діджеї, менеджери культури, маркетологи, айтішники, режисери, архітектори, юристи та наші улюблені друзі не їхали з Харкова у пошуках кращого життя та можливостей для розвитку та росту.

Щоб навколо нас була та реальність, у якій люди можуть відчувати місто безпечним і своїм, а себе потрібними, важливими та щасливими.

Ніхто не впливає на нашу редакційну політику. У нас немає за спиною подушки безпеки у вигляді олігарха, депутата чи політичної партії. Частину редакційних витрат ми компенсуємо за рахунок партнерських проєктів та продажу мерчу. Іноді ми користуємося допомогою волонтерів, виконуємо багато різноманітних завдань та працюємо над кількома проектами одночасно, щоб покривати весь обсяг завдань, які стоять перед нашими ЗМІ.


Для того, щоб рости далі, розширювати аудиторію та зони впливу, нам потрібно залучати до цієї історії більше класних фахівців (журналістів, дизайнерів, відеографів тощо), збільшувати кількість контенту, урізноманітнити його тематику та формати. У нас багато планів та ідей, які ми хочемо реалізувати.

Щоб підтримати наше медіа, ви можете стати частиною нашого ком’юніті на Patreon або зробити одноразовий внесок у свій внесок у створення незалежного медіа про місто та людей.

Щомісячна підтримка через платформу Patreon

Одноразовий внесок

Щомісячна підтримка від патронів допоможе нам і надалі тримати курс на якісну журналістику без клікбейту, чорнухи та низькосортної реклами. І ми зможемо разом побудувати у медіапросторі той Харків, у якому хочеться жити, планувати своє майбутнє та розвиватись. Або просто нагадає нам: «Те, що ви робите – важливо».

Коментарі