Підіб’ємо підсумки Junior Club за 2 місяці

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

22 вересня почався новий сезон Junior Club!

Junior Club — проєкт, який дає унікальну можливість молодим і талановитим людям розвиватися та здобувати цінний досвід на початку свого шляху в ІТ

У серпні ми розпочали новий набір у клуб і зібрали 30 новачків у команду Junior Club! Новий сезон Junior Club ми розпочали з 90 активними учасниками!

Що крутого ми зробили за цей час:

  • провели 7 освітніх мітапів і 3 Speaking Club для фахівців-початківців.
  • залучили спікерів із Kharkiv IT Cluster, Itomych Studio, Speaking Space, CodeIT, CHI software, Української інженерно-педагогічної академії Techstack.
  • учасники дізнались від експертів про старт кар’єри в IT, пошук першої роботи, про ситуацію та структуру IT-ринку Харківського регіону, про мотивацію, self management і self education, а також як вести ділову переписку, проводити  зустрічі та переговори.Speaking Club проводив Кирило Передерій, викладач англійської мови у школі Speaking Space, який допоміг учасникам перебороти свої страхи та нарешті заговорити англійською!

І вже 3-го листопада 15 найактивніших та наполегливих учасників перейшли на наступний рівень, де на них чекає ще більше корисних мітапів та лекцій.

Ми дуже вдячні Promodo Hub за можливість провести зустріч з майбутніми IT-фахівцями. Promodo Hub — це місце зустрічі айтівців і художників, бізнесменів і музикантів: усіх, хто готовий ділитися досвідом і розвиватися.

Прокачуй soft skillsз Junior Club від Kharkiv IT Cluster🎉

Коментарі