Підбадьорь свій маркетинг: у Харкові відбувся фестиваль Remarketing

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

19 жовтня 2016 у Kharkiv Palace Premier Hotel пройшов IX Міжнародний маркетинговий фестиваль  Remarketing Autumn. На івенті було більше 20 спікерів – експертів в різних сферах маркетингу, реклами та PR, у тому числі й учасники Kharkiv IT Cluster.
Цього разу зіхід проходив під девізом «Підбадьорь свій маркетинг!». Як стверджують організатори, головною метою  осіннього Remarketing було надихнути та розворушити втомленим маркетологів.
Хедлайнерами цього року були Ігор Гут, керуючий партнер шведського проекту DYB | Develop Your Business, Сергій Дідковський, PR-стратег, співзасновник консалтингової компанії «Ресторанские», Кирило Чистяков, креативний директор GRAPE Ukraine та Вікторія Рубан, PR-директор Vodafone Ukraine.
Ігор Гут розповів про те, в чому полягає сексуальність і магнетизм бренду, як зберігати баланс та де шукати закони маркетингу окрім підручників з маркетингу. Цитата: «Бізнес – це гра,  ми де ми ризики обмінюємо на прибуток. Ось тільки ризики гарантовані, а прибуток – ні».
Сергій Дідковський виступив з доповіддю про PR перших осіб та як захистити бізнес від упирів. Він розповів, чому важливо заявити про себе першим та модерувати своє представлення у медіапросторі.
Кирило Чистяков відкрив таємницю того, чому він ненавидить Digital. Також він розповів, чому золоте століття реклами завершено, чому кохання трансформеру та годзилли – це круто та як це пов’язано з рекламою. Та не обійшлося без цікавий кейсів. Цитата: «Майбутнє не припинить вас дивувати».
Вікторія Рубан провела короткий екскурс в історію Vodafone та його попередника, МТС. Розповіла, що принципово нового з’явилося зі зміною бренду та про ключові фактори успіху компанії.
Після обіду учасники розійшлися по потоках.
Цього року на Remarketing у якості спікерів виступали представники трьох компаній-учасників  Kharkiv IT Cluster.
[wonderplugin_slider id=”64″]
 
Роман Катеринчик, CEO Artjoker, – постійний шість фестивалю. Цього разу він виступив з новим докладом: показав «Кейс про мільйон» та розповів, як його команда з чистого аркушу запускала платформу онлайн-кредитування в Україні.
Макс Самко, CEO ART Lemon, та Олексій Нікандров, арт-диркетор ART Lemon, розповіли про 13 хитрощів, які використовують великі інтернет-магазини, щоб перетворити відвідувача у покупця. Їх доповідь плавно перейшла у воркшоп – хлопці проаналізували сайти деяких учасників фестивалю та порадили, що можна покращити.

Коментарі