Перша зустріч Інвестиційного клубу з Абдурахманом Шайхаловим

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

4 лютого 2022 року керівники ІТ-компаній зібралися на першу зустріч Інвестиційного клубу від Kharkiv IT Cluster. Темою першого івенту стали інвестиції в комерційну нерухомість. Спікер — підприємець Абдурахман Шайхалов, засновник компанії Step Invest.

Зустріч розпочалась із екскурсії на будівництво Evolution Business Park. Це місце ще на бурхливому етапі створення, тому головне — безпека: всім учасникам видали каски. Гості ознайомилися з інфраструктурою, історією створення парку та цікавими фактами з вуст власників цього простору — Абдурахмана Шайхалова та Максима Удовиченка.

Далі у просторі VMESTE на учасників чекав інтенсив на тему «Інвестиції в комерційну нерухомість: моделі інвестування, дохідність, тенденції на ринку».
З власних слів, Абдурахман — «підприємець за покликанням». На кейсах зі свого життя спікер розповів про різні етапи його кар’єри: від старту з невеликого магазину парфумерії до масштабних проєктів. Поділитися досвідом інвестицій — ключова ціль зустрічі, на якій учасники дізнались:

  • Як уникнути ризиків?
  • Чи можна вплинути на динаміку зміни вартості об’єктів?
  • Які ж бувають моделі інвестування?
  • Що являють собою стратегії збільшення вартості об’єктів?

На ці та інші питання учасники клубу знайшли відповіді разом. Зустріч пройшла продуктивно та жваво: за дискусіями, суперечками та новими ідеями! Учасники не боялися говорити про недосконалості та висувати власні тези.

«Гарна зустріч, дружня атмосфера та цікаві питання на Інвестиційному клубі. Для мене було насолодою ділитися своїм досвідом для таких людей», — коментує зустріч спікер Абдурахман Шайхалов.

«Дуже цікава та корисна інформація. Заслуга Абдурахмана в тому, що він розкрив тему дуже структуровано. Вся інформація практичного застосування, її можна використовувати у своїх інвестиційних проєктах», — ділиться враженнями Максим Удовиченко, власник мережі SPAR у Харкові.

Інвестиційний клуб від Kharkiv IT Cluster — це чудова можливість учасників кластеру обмінюватись думками та досвідом з колегами ІТ-індустрії. Kharkiv IT Cluster завжди відкритий до партнерств до колаборацій, тож доєднуйтесь до наших проєктів та ініціатив!

Коментарі