Переможці цьогорічного Ukrainian IT Awards поїдуть у технологічний тур до Ізраїлю

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Залишився лише тиждень до завершення прийому заявок на цьогорічний конкурс Ukrainian IT Awards. Нагадуємо, що в рамках Ukrainian IT Awards 2019 буде обрано кращих ІТ-фахівців України у 10 номінаціях: DevOps, Design, Business Analysis, Software Engineering, Software Architecture, Research, Quality Assurance, Project Management, Product Management та IT Education.

Цього року переможці конкурсу отримають можливість відвідати Israel Tech Camp – інтенсивний навчальний технологічний тур до Ізраїлю з метою знайомства переможців конкурсу Ukrainian IT Awards з інноваційними бізнес-стратегіями, проривними технологіями і передовими практиками ізраїльської Startup Nation. Кількаденна поїздка переможців конкурсу включатиме:

  • знайомство з ключовими гравцями технологічної екосистеми Ізраїлю (державні установи, корпорації, армія, стартапи, інвестори)
  • візити в передові технологічні корпорації і стартапи та зустрічі з їх засновниками / топ менеджерами
  • майстер-класи та Q & A сесії з успішними ізраїльськими підприємцями
  • тематичні навчальні воркшопи по запуску, розвитку, діджіталізаціі і масштабування стартап-проектів
  • нетворкінг івенти.

Організатором конкурсу виступає Асоціація “IT Ukraine”. Журі кожної з номінацій складається з 4-5 провідних технологічних експертів по обраним напрямкам. Подати заявку на участь у конкурсі можна до 7 липня 2019 року.

Коментарі