Переможець конкурсу інноваційних проектів Global Impact Challenge отримає стипендію на участь в літній програмі Університету Сингулярності в Каліфорнії

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У пошуках вирішення глобальної проблеми зміни клімату, Singularity University в партнерстві з представництвом SingularityU Kyiv Chapter проведе конкурс інноваційних проектів Global Impact Challenge в Україні. Переможець змагань отримає стипендію на деcятитижневу літню програму Singularity University Global Solutions Program (GSP) 2017 на кампусі дослідницького центру NASA Ames в Кремнієвій Долині.
 
Singularity University успішно провів Global Impact Challenge в десятках країн по всьому світу за останні кілька років. Мета конкурсу – допомогти розробити вирішення глобальних проблем людства і, використовуючи експоненційні технології, реалізувати ідеї та проекти, які в найближчі 10 років покращать мільярди життів на Землі.
 
Участь в Global Solutions Program (GSP) дає десятитижневе занурення в життя університетського містечка в дослідницькому центрі NASA Ames в Маунтін-В’ю, штат Каліфорнія. GSP знаходить і об’єднує кращі уми на планеті і дає їм можливість використовувати експоненційні технології і підприємницькі інструменти для розробки проривних інновацій та рішення грандіозних завдань людства.
 
SingularityU Kyiv Chapter, організатор конкурсу в Україні, 1 лютого 2017 року відкриває прийом заявок на Global Impact Challenge Ukraine 2017 (GIC UA 2017), тема якого – зміна клімату. Кандидати з усієї України можуть подати своє бачення вирішення проблем глобального потепління, забруднення повітря, води і ґрунту, переробки сміття, скорочення біологічного різноманіття, усунення наслідків аварії на ЧАЕС та інших масштабних антропогенних катастроф, а також висушування водойм, вирубки лісів, скорочення викидів фтористих газів та інших хімічних відходів.
 
Конкурсанти мають:

  • Придумати ідею або проект, який використовує технології для вирішення глобальної проблеми зміни клімату;
  • Бути громадянином України;
  • Вільно розмовляти і писати англійською мовою;
  • Мати можливість взяти участь в Singularity University Global Solutions Program протягом 10 тижнів влітку 2017 року (17 червня – 17 серпня).

 
Переможець конкурсу, який буде обраний в перший тиждень квітня 2017 року, зможе безкоштовно взяти участь в десятитижневій освітній програмі Університету Сингулярності (Singularity University) Global Solutions Program (GSP) в Кремнієвій Долині.
 
Журі SingularityU Ukraine GIC 2017 буде складатися з представників Singularity University, офіційного посла SingularityU в Україні та керівника SingularityU Kyiv Chapter Ігоря Новікова, а також експертів в галузі альтернативної енергетики та інновацій, представників екологічних, наукових і бізнес спільнот.
 
Говорить Ігор Новіков – керівник SingularityU Kyiv Chapter, організатор GIC Ukraine 2017: “Global Solutions Program (GSP) від Singularity University, NASA і Google – це найвідоміша освітня програма з інновацій в світі, що дає неймовірну можливість провести 10 тижнів на території закритого техно-парку NASA Ames в серці Кремнієвої Долини, працюючи над проектами, здатними вплинути на життя мільярда людей.”
 
Заявки приймаються з 1 лютого по 1 березня 2017 року включно.
 
Партнером конкурсу виступає українська мережа енергетичних інновацій Greencubator.
 
Посилання на форму подачі заявки: singularityukyiv.com/gic
 
 
 
 
Singularity University (SU) – це прибуткова організація, місія якої навчати, надихати і давати можливість світовим лідерам використовувати експоненційні технології для вирішення глобальних проблем людства. Спільнота SU складається з бізнесменів, інвесторів, комерційних та неурядових організацій, діє зараз в більш ніж 110 країнах світу. Платформа SU була заснована Рейем Курцвайлом і Пітером Діамандісом в 2008 році, на території дослідницького центру NASA в серці Кремнієвої Долини. Мета Університету – впроваджувати і підтримувати ініціативи щодо ефективного використання новітніх технологій, які позитивно впливають на рівень життя мільярдів людей по всьому світу.
Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті SU.org
 
SingularityU Global Impact Challenge (GIC) Ukraine 2017 – конкурс, який ставить перед учасниками завдання створити інноваційні рішення для глобальних проблем людства, використовуючи експоненційні технології. Переможець конкурсу – автор найбільш інноваційного проекту – отримає стипендію на безкоштовну участь в десятитижневій освітній програмі Global Solutions Program (GSP). Головна мета змагання – сприяти розвитку підприємницької та інноваційної екосистем.
 
SingularityU Kyiv Chapter – це добровільна спільнота українських випускників Singularity University, інноваторів, представників бізнесу, громадських та наукових організацій, молодих підприємців та активістів. Очолює представництво SingularityU Kyiv Chapter випускник SU Executive Program 2016 – Ігор Новіков.
 
ГО Greencubator розвиває в Україні екосистему сталого підприємництва, кліматичних інновацій та зеленої економіки. Мета роботи ГО Greencubator – збільшувати кількість гравців сектору зеленої економіки та розробників кліматично-позитивних інновацій, допомагати їм із залученням інвестицій та виходом на світові ринки. В цьому ми бачимо шлях для виходу української економіки на сталий низьковуглецевий вектор розвитку. Щоб допомогти підприємцям та стартапам, Greencubator проводить хакатони, конкурси, навчальні програми та інші заходи з розвитку сектору. Серед проектів ГО Greencubator – енергетичні хакатони TeslaCamp, Hack4enery, SmartEnergy Hackathon, SunnyDay, цикл конференцій «Енергоефективні університети», «зелені номери» українських ділових видань, енергетичні табори «EnergyCamp» та інші заходи. В 2016 році Greencubator став українським партнером ClimateLaunchpad та Start Up Energy Transition, випустив серію роликів EnergyHeroes та фільм про майбутнє Зони Відчуження «Тут є життя». Для розвитку стартап-екосистеми в українських містах Greencubator також видав українською книгу-методологію роботи StartupAmsterdam «Місто Стартапів».
 
Більш детальну інформацію ви знайдете на сайті

Коментарі