Павло Обод: Telegram-канал ОБОДряшки

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер об’єднує понад 70 IT-компаній, кожна з яких унікальна. Багато компаній та керівників діляться корисними порадами, думками та новинами в соціальних мережах і на каналах.

Павло Обод, співзасновник Харківського ІТ Кластера й засновник IT-компанії Sloboda Studio, веде Telegram-канал ОБОДряшки, у якому ділиться ідеями, кейсами та фейлами з життя СЕО. Пости виходять щодня, і кожен із них — концентроване джерело корисної інформації.

Як з’явилася ідея створити свій Telegram-канал? Спочатку Павло в мікрогрупі з семи людей ділився думками з друзями через Telegram, але з часом вирішив розширити аудиторію. Усього за тиждень після створення на канал підписалося більше 300 осіб. Одна з причин: Facebook за своїми алгоритмами далеко не завжди показує пости, а Telegram гарантує доставку кінцевому користувачу.

Наразі Павло щодня надихає свою аудиторію новими ідеями та міркуваннями про бізнес, суспільство і психологію відносин. Якщо хочете поглянути на бізнес-світ очима успішного керівника — підписуйтеся на канал ОБОДряшки та прокачуйте знання!

Канал Павла: переходьте за посиланням!

Не забувайте підписуватись на Telegram-канал Харківського ІТ Кластера, щоб не пропускати останні новини та івенти зі сфери харківського ІТ!

Канал Харківського ІТ Кластера: переходь за посиланням!

Коментарі