parents2it-yak-mynuv-pershyj-vebinar-dlya-batkiv-novogo-sezonu

Parents2IT: як минув перший вебінар для батьків нового сезону?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

У світі інформаційних технологій важливо підтримувати й розвивати зацікавленість дітей до цієї сфери. 

17 січня відбувся перший вебінар для батьків нового сезону від Kharkiv IT Cluster, під час якого Вячеслав Поліновський, CEO GoITeens, надав батькам поради щодо правильної підтримки й комунікації з дітьми.

Усе найцікавіше в статті нижче 👇

 Від початківця до CEO EdTech-компанії

Вячеслав Поліновський — CEO EdTech-компанії, а саме онлайн ІТ-академії для підлітків GoITeens, проте так було не завжди. 

У своєму житті від початківця до керівника компанії Вячеслав досягав успіху завдяки наполегливій праці. Свою кар’єру він розпочав з метою мати доступ до комп’ютера, щоб реалізувати своє бажання стати розробником. 

Не маючи можливість придбати комп’ютер, Вячеслав уже на першому курсі працевлаштувався геологом-розробником. Це дозволило йому мати доступ до комп’ютерної техніки, працювати й практикуватися в програмування. За цей час набув багатоцільового досвіду й став провідним інженером-програмістом. 

Після цього Вячеслав витратив певний період часу на наукову кар’єру й уже після цього перейшов на проєкти до компанії, яка надавала освітні послуги з програмування. 

«Магічна пігулка, яка допомагає стати CEO, складається з постійної активної позиції, пошуку шляхів для розвитку, прийняття себе й бажання щоразу удосконалюватися, ефективності й готовності до нових викликів»ч, — ділиться спікер. 

Що знадобилося й не знадобилося в побудові кар’єри?

«Будь-які знання, які я отримав, потужно вплинули на професійну діяльність», — зазначає Вячеслав, проте одразу наголошує на тому, що зараз він розуміє, що йому не вистачало soft-skills. Серед них спікер наголосив на невміння сказати вголос, що йому щось не подобається, або відстояти власну точку зору. 

Окрім того, Вячеслав поділився певними «несправедливостями» під час навчання, які не знадоилися в професійному становленні, наприклад вивчення мов програмування, якими вже давно не користуються. Не вистачало також певних знань та експертної думки. 

«Саме тому я напевно долучився до EdTech-проєктів, щоб виправити ці «несправедливості» і надати сучасним дітям шанс навчатися більш ефективно й класно», — підкреслює спікер. 

Чи завжди потрібно прислуховуватися до дітей, чи все ж варто спиратися на власний життєвий досвід?

Окрім значного досвіду в професійній діяльності, Вячеслав має значний досвід і в батьківстві, адже має 4-ох дітей. Саме тому він радо надав корисні поради батькам, які долучилися до вебінару, щодо виховання дітей. Однією з тем, яку ми розкрили на вебінарі була про прислуховування до дітей. 

«Дитина повинна мати можливість спробувати щось нове, щоб отримати досвід і зрозуміти, чи є це корисним», — наголосив Вячеслав. 

Якщо батьки розуміють, що це може призвести до катастрофічних наслідків, заборона має бути виправдана поясненням. Однак у випадках, коли немає загрози серйозних негативних наслідків, важливо дати дітям можливість самостійно досліджувати свої інтереси, оскільки це сприяє їхньому особистісному розвитку й уникненню відчуття обмежень і невирішених конфліктів у майбутньому.

Професія батьків VS майбутній вибір дитини

Професійне задоволення батьків грає важливу роль у формуванні позитивного ставлення дітей до обраної професії. Якщо діти бачать своїх батьків щасливими на роботі, це сприяє позитивним асоціаціям і розумінню, що робота може приносити радість і задоволення. З іншого боку, якщо батьки демонструють незадоволення й стрес після робочого дня, це може створити у дітей негативне уявлення про обрану професію.

Крім того, важливо надавати дитині правдивий контекст своєї професійної діяльності й прививати увідомлення того, що для отримання певного результату потрібно діяти. Такий підхід сприятиме формуванню розуміння й позитивного ставлення дитини до майбутнього вибору професії.

У цій статті ми виклали лише частину нашої бесіди з Вячеславом Поліновським — CEO онлайн ІТ-академії для підлітків GoITeens. Якщо ви хочете дізнатися більше про: 

— роль батьків у побудові кар’єри;
— поради щодо сприяння розвитку дітей у тій чи іншій галузі; 

— як правильно й корисно проводити час із дітьми; 

— як не спроєктувати власні нереалізовані амбіції на дітей? 

Переглядайте запис вебінару на нашому YouTube-каналі. Там є відповіді на всі ці запитання й навіть більше. 

 

🚀 Parents2IT: від початківця до CEO EdTech-компанії

Долучайтеся до наступних вебінарів і допоможіть своїм дітям побудувати успішне майбутнє!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2024

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. parents2it-obiznani-batky-uspishni-dity
  2. parents2it-rik-korysnyh-interv-yu-dlya-batkiv-2
  3. parents2it-rik-korysnyh-interv-yu-dlya-batkiv

Коментарі