parents2it-dopomozhit-svoyij-dytyni-pobuduvaty-uspishne-majbutnye

Parents2IT: допоможіть своїй дитині побудувати успішне майбутнє

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

❓ Ви — батьки абітурієнта? 

🤔 Прагнете підтримати свою дитину під час побудови майбутнього? Хочете, щоб обрана професія стала справжнім покликанням для вашої дитини? Вам незнайомі тонкощі технологічного світу, але ваші діти цікавляться ним?

Kharkiv IT Cluster запрошує на новий сезон Parents2IT, де ми разом подолаємо всі зазначені виклики!

Що таке Parents2IT?

Parents2IT — це не лише онлайн-вебінари для батьків, це можливість відчинити двері до світу ІТ разом із досвідченими та висококваліфікованими IT-фахівцями. Вони поділяться своїм особистим досвідом працевлаштування та розкажуть, які перспективи може надати ІТ-індустрія в майбутньому ваших дітей.

У межах проєкту ви почуєте правдиві історії успіху й натхнення від спікерів. Вони не лише розповідатимуть про свої досягнення, а й розділять з вами найкращі практики, які допоможуть вашим дітям досягти висот у своїй кар’єрі.

Яка мета нового сезону? 

Мета Kharkiv IT Cluster — просвітити батьків школярів щодо необмежених можливостей ІТ-світу, підвищити обізнаність про різноманітні професії в ІТ та допомогти знайти найкращий варіант для своєї дитини. 

Наш проєкт руйнує стереотипи про те, що ІТ — це занадто складно або доступно лише хлопцям. Ми впевнені, що ІТ — це сфера, де є місце для кожної талановитої та мотивованої особистості, незалежно від статі.

Що чекатиме на вас у новому сезоні? 

Цього сезону ми розширюємо теми вебінарів, щоб ви могли дізнатись ще більше корисної інформації. 

Поглибимося в різні сфери ІТ, відкриємо секрети успішних проєктів та поділимося ексклюзивними інсайтами від лідерів технологій.

На наших вебінарах на вас чекає спілкування з талановитими представниками ІТ-індустрії. Ви почуєте історії успіху від людей, які перетворили свої мрії в реальність і змогли досягти вершин.

Також у новому сезоні Parents2IT ми підготували спеціальні інтерактивні вправи та завдання, які допоможуть краще зрозуміти, чи підходить вашій дитині ІТ-сфера. Ви отримаєте можливість на практиці дізнатись про різні аспекти роботи в ІТ і визначити, чи є в цьому її справжнє покликання. Новий сезон Parents2IT — це ще більше можливостей, ще більше знань, і, звичайно, ще більше натхнення! Ми віримо, що разом з вами ми зможемо підготувати молоде покоління до цифрового майбутнього та допоможемо їм знайти своє місце в ІТ-світі.

Реєструйтеся за посиланням, аби першими дізнатися про нові зустрічі Parents2IT!

Зареєструватися

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. IT-kariera _Parents2IT_Kharkiv IT Cluster
  2. Parents2IT-2
  3. IT_Parents2IT_Kharkiv-IT-Cluster

Коментарі