Parents2IT: Чи є життя в ІТ після 40?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

28 вересня в онлайн форматі пройшов мітап «Чи є життя в ІТ після 40?», лекторкою якого виступила СЕО компанії Telesens Олеся Ульянова. Лекція пройшла у рамках клубу Parents2IT!

Нагадуємо, що Parents2IT ー проєкт, який спрямований на те, аби покращити обізнаність батьків про професії у сфері ІТ. Адже це допоможе їм дати вчасну й корисну пораду дітям щодо вибору майбутньої спеціальності!

Razdelytely-dlya-sajta2-414x29 Parents2IT: Чи є життя в ІТ після 40?

Незважаючи на онлайн-формат, до мітапу долучилось близько 30-ти учасників, які розуміють важливість розвитку у будь-якому віці!

Під час зустрічі Олеся розповіла про:
  • світчерів та з якими проблемами вони стикаються під час працевлаштування;
  • ейджизм — чому це одна із головний проблем по відношенню до спеціалістів старшого віку;
  • алгоритм, що допоможе отримати роботу, навіть не маючи особливого досвіду.

Також, Олеся Ульянова дала учасникам рекомендації, що допоможуть визначитися з напрямком в ІТ, у якому є бажання розвиватися, поділилася корисними посиланнями, літературою та, найважливіше, тими навичками, що допоміг їй досягти успіху!

Razdelytely-dlya-sajta2-414x29 Parents2IT: Чи є життя в ІТ після 40?

Ми щиро дякуємо спікерці за те, що з таким ентузіазмом бере участь у наших проєктах, на власному досвіді показуючи, що розвиватися необхідно у будь-якому віці!

Також, мітап буде корисний не тільки для тих, хто планує спробувати себе в ІТ у старшому віці, а й для тих, хто прагне знайти себе у цій сфері, але не знає з чого почати!

Переглянути мітап

Kharkiv IT Cluster радий підтримувати тих, хто націлений на розвиток нашого міста у ІТ-сфері незважаючи на вік та досвід!

Коментарі