П’ята зустріч Speaking Club 🚀

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

13 грудня пройшов Speaking Club в онлайн форматі, де участники закритого клубу Junior Club прокачали свій рівень англійської.

⚡ Тема зустрічі Гроші, як їх використовувати та які вони бувають 

Як сказати англійською «банкомат»? Як розрізняти види грошей? Копійка чи купюра? Учасники активно обговорювали світові валюти, вивчали нову лексику, яка пов’язана з грошима, багато жартували, танцювали та ділились цікавими історіями про грамотне вкладення грошей англійською мовою.

Наприкінці лекції учасники мали нагоду пофантазувати на тему: «What would you do if you were a millionaire? What would you spend your money for?Would you donate money for charity?» 

Учасники поділились на дві групи: ті, хто хотіли витратити б гроші на себе (проходження омріяних курсів, купівля нової техніки для навчання та майбутньої роботи) та свою родину (купівлю машини, квартири, нового дому). Друга частина ствердо запевнила, що частину грошей віддали б на благодійність, а решту інвестували б у щось, але поки що не має чіткого уявлення на що саме.

💫 Зустріч провів Кирило Передерій, викладач англійської мови у школі Speaking Space. Кирило допоміг учасникам перебороти свої страхи та нарешті заговорити англійською!

Це вже п’яте заняття Speaking Club, тому ми поцікавилися у  Кирила як пройшов цей півсезон та успішність учасників:

«Я не оцінюю знання англійської мови учасників, бо Speaking Club — це не про знання граматики чи  лексики. Але по вимові можу сказати, що є помітний прогрес і якщо вони не будуть зупинятися і активно вивчатимуть мову, то з впевненістю стануть хорошими фахівцями з високим рівнем англійської».

Унікальний проєкт Junior Club від Kharkiv IT Cluster дає можливість молодим і талановитим людям, що лише починають свій шлях в IT, розвиватися та здобувати цінний досвід. 🤘

Ми дуже дякуємо школі Speaking Space за допомогу у проведенні нашої продуктивної зустрічі та сподіваємося, що у майбутньому усі охочі зможуть говорити англійською вільно!

Приєднуйтесь у наступному сезоні до Junior Club!

Коментарі