Online платформи для тестування студентів та школярів

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Під час online навчання треба не забувати про тестовий контроль знань. Це допоможе виявити наскільки учень засвоїв матеріал курсу та виставити бали для підсумку його навчання.

В режимі online вчителям треба бути кмітливими та гнучкими, аби їхні студенти та школярі складали тести самостійно, без участі сторонніх людей та допомоги інтернету.

Kharkiv IT Cluster підготував декілька платформ для проведення тестування під час карантину.

 

EASY TEST MAKER

 

Цим допоміжним ресурсом Kharkiv IT Cluster корисувався під час проведення тестового контролю знань на проєкті BOOT CAMP. 

Безкоштовна версія цієї програми передбачає створення 25 тестів без можливості експорту у «паперові» формати. 

Однією з головних переваг ресурсу є обмеженість часу для тесту. У безкоштовній версії це 30 хвилин.

 

Google form

 

Один з найвідоміших та найкомфортніших ресурсів для проведення тестування та анкетування. Все дуже просто! Вчитель прописує завдання, обирає тип потенційної відповіді (вибір з кількох варіантів, написання власного) і все, готово! Результати тесту можна завантажити у текстовому форматі та автоматично відправити на пошту учню.

 

TESTORIUM

 

Абсолютно безкоштовна онлайн платформа для проведення тестового контролю. Вона надає можливість для викладача проводити тестування, створювати нові тести з гнучкими налаштуваннями і статистикою. ЇЇ перевагою є гнучке пристосування до вимог користувача.

Платформ для тестування учнів існує безліч. Kharkiv IT Cluster пропонує виключно ті, що використовує у своїй роботі. Вони цікаві, комфортні та надають можливість, без шкоди для навчального процесу, проводити тестування для студентів та школярів.

Пишіть у коментарях якими ресурсами користуєтесь ви!

Коментарі