Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Два насичених дні конференції, шість потоків, 24 спікери із дев’яти країн світу, більш ніж 300 слухачів, що долучилися до івенту — такі результати RunIT 2020 Online Conference, що відбулася 21-22 листопада.

RunIT 2020 Online Conference

runit2-1320x990 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020


Вперше за чотирирічну історію RunIT конференція відбулася онлайн. Такий формат було обрано у зв’язку з епідеміологічною ситуацією задля безпеки всіх учасників.

Організатори конференції розташувалися у Creative States of Dnipro — сучасному креативному бізнес-просторі у центрі Дніпра. До організації події вже другий рік поспіль долучилося IT Dnipro Community. Слухачі ж та спікери мали змогу підключитися до онлайн-стрімів з будь-якої точки світу.

Захід об’єднав доповідачів з України, Туреччини, Швейцарії, Латвії, ОАЕ, Великої Британії, Нідерландів, Ізраїлю та Німеччини, які підготували багато корисного контенту. Слухачі змогли дізнатися про останні методики, підходи та інструменти в ІТ-галузі, ознайомитися з практичними кейсами та отримати багато іншої корисної інформації для вдосконалення власних навичок та професійного розвитку.

runit3 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020


У перший день конференції учасники заслухали доповіді спікерів з напрямів Business Analysis, Product & Project Management, а також AI, ML and Data Science, який став новинкою цього року.

Протягом другого дня івенту для слухачів виступили спікери потоків People Management, Full-stack Development та Quality Management.

runit4-1320x880 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020


Керівник технологічної стратегії компанії Emergn Алдіс Егріліс (Латвія), що виступив із доповіддю на тему: “Accelerate the machine with Machine Teaching”, поділився враженнями від участі в події:

“Конференція RunIT була проведена на дуже високому рівні. Я як спікер міг сфокусуватися на своєму виступі, а всі технічні питання вирішували організатори. Я був дуже приємно вражений активністю слухачів, які ставили багато цікавих і розумних питань”.

Багатьом запам’яталася доповідь бізнес-тренера та автора книги “Переговори з дельфінами” Максима Роменського, що виступив на потоці People Management з темою: “Конфлікти в групах: від визнання до рішення”. Сам Максим Роменський теж залишився задоволений участю в заході:

“Одна з найяскравіших конференцій! Із року в рік організатори не просто утримують планку якості, а постійно піднімають її. Дуже радий можливості брати участь у цій події”, — зазначив він.

runit5 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020

Спікер потоку Quality Management, Senior QA/QC Engineer в компанії Yalantis Артур Шевченко, розповів учасникам конференції про тестування мобільних застосунків в умовах неможливості створення тестових даних. Він теж висловився щодо події:

“Організатори чудово впоралися із завданням проведення в режимі онлайн. Обрали дуже зручну платформу з безліччю фічей, які додали інтерактиву в доповідь. Опитувальники, “малювалка” і режим питань дуже сподобалися і мені, і глядачам. Також організатори всіляко допомагали з питаннями щодо використання та тестування платформи, щоб все пройшло добре, за що ще раз величезне спасибі! Було круто і весело. Сподіваюся, побачимося в наступному році знову”.

runit7-1320x825 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020

Наприкінці івенту відбувся розіграш призів від партнерів — компаній Yalantis, Daxx, SoftServe, Luxoft Ukraine, DataArt, N-iX, а також велнес-простору Інтеграл Функцій та видавництва Баланс Бізнес Букс. Частину призів розіграли у прямому ефірі, частину провели на сторінці RunIT у Facebook.

Завершальним став розіграш трьох рюкзаків від преміального партнера — компанії Sitecore Ukraine, яка днями святкувала свій 16-й день народження. Випробувати удачу могли не лише учасники конференції, а всі охочі.
Співзасновник та організатор RunIT Олександр Кузьменко поділився власними враженнями від проведеного заходу:

“Готувати таку конференцію в будь-якому форматі непросто! Було круто, місцями стресово, місцями непередбачувано, але точно не нудно. Головне — це новий корисний досвід”.

runit8-1320x1320 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020

Інша організаторка та співзасновниця RunIT Марина Мельник додала:

“Ми стали ще на одну конференцію старшими та досвідченішими, обзавелися ще більшою кількістю друзів і партнерів та сміливо рухаємося до 5-річчя нашої конференції. Чекаємо з величезним оптимізмом, що RunIT 2021 відбудеться offline. Якщо ні, знаю, що тепер ми вміємо робити круто і online!”.

Виконавчий директор IT Dnipro Community Євген Гостіщев зазначив:

“Для нас честь брати участь в організації такої масштабної події, адже RunIT — це не просто just for fun. Ця конференція несе важливу місію: розвиток ІТ-спеціалістів і популяризація ІТ-індустрії в Україні. Я сподіваюся, слухачі отримали для себе купу інсайтів, нових знань для професійного зростання”.

runit8-1320x825 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020


Слухачі конференції теж залишили свої відгуки:

“На конференції дізналася про основні інструменти бізнес-аналізу, які найкраще застосовувати в наш час з максимальною користю для компанії та клієнта. Було корисно і цікаво”, — розповіла учасниця потоку Business Analysis, CFO Insider Group Лілія Бондарук.

“Відмінний івент, на якому можна послухати професіоналів своєї справи та винести хороші практичні ідеї для безпосереднього застосування”, — додав інший учасник, Team Manager в компанії Sitecore Роман Черник.

Організатори висловлюють подяку партнерам події, завдяки підтримці яких вдалося провести захід на високому рівні: преміальному партнеру Sitecore, а також компаніям Yalantis, Daxx, SoftServe, Luxoft Ukraine, DataArt, N-iX, SkillsUp, Work.ua, E5, Aim2pro.

Окрема подяка інформаційним партнерам заходу, серед яких: професійні спільноти та асоціації IT Ukraine, DOU, W.tech, Fwdays, Business Analysis Community, Project Management Community; IT-компанії AMC Bridge, Archer, HealthJoy, SMM4SME; IT-кластери IT Kharkiv Cluster, Івано-Франківський ІТ кластер, Rivne It Cluster, Конотопський ІТ Кластер, Kryvyy Rih IT-Cluster; навчальні IT-центри: LevelUP, ШАГ, Oxygen IT School, IT Dnipro BizSchool; а також велнес-бутік Інтеграл функцій, видавництво “Баланс Бізнес Букс“, А-банк, інтернет-видання БУКВИ, Coworking 365.

runit11-1320x1320 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020


З історії заходу:

Конференція RunIT проводиться щорічно, починаючи з 2017 року, та спрямована на розвиток ІТ-спеціалістів і популяризацію ІТ-індустрії в Україні. Попередні три конференції відвідало понад 1500 учасників. Перед слухачами виступили 82 спікери з різних куточків України та іноземні спікери, гостею стала навіть робот КіКі.

Більше відгуків про RunIT 2020 тут.

runit12-1320x1320 Новий формат і розширена географія — як пройшла конференція RunIT 2020


Першоджерело

Bідео

Для зворотнього звязку з автором: liudmyla@itdni.pro (Людмила Черник)

Коментарі