Новий офіс харківської команди SoftServe відкрито!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Учасник Харківського IT Кластеру міжнародна компанія SoftServe переїхала у новий просторий офіс у самому центрі міста. Церемонію відкриття відвідали американські та українські керівники компанії, представники Харківської облдержадміністрації та освітяни. В урочистому заході взяв участь і Харківський IT Кластер.
“Це дуже добре, що IT-бізнес у Харкові зростає, незважаючи на усі події, які відбувалися оснанніми роками. І SoftServe  є одним з драйверів, ви великі молодці. Ви обрали класну команду. Завдяки вашій роботі, я впевнений, SoftServe зростатиме,” – сказав голова наглядової ради Харьківського ІТ Кластеру Олександр Медовой.
Протягом свята SoftServe отримав подарунки – сертифікат, що посвідчує участь компанії у Харківському IT Кластері на 2017 рік. А американські гості забрали додому сувеніри з символікою Кластеру.
“Я рада, що ви так активно зростаєте. Харківський IT Кластер – це молода організація. Нам лише 1,5 роки, і SoftServe  з нами від самого початку. Ми зростаємо разом. Чудово, що ви тепер маєте такий просторий, гарний офіс,” – відзначила виконавчий директор Харьківського ІТ Кластеру Наталія Виноградська.
Як зауважили у SoftServe, минулий 2016 рік був успішним для їхньої команди. Вона продовжує розвиватися, враховуючи, що в місті є сильна IT-спільнота, кваліфіковані розробники та потужна освітня база.
[wonderplugin_slider id=”70″]

Коментарі