NIX передали лікарням Харкова обладнання для ранньої діагностики легень

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

NIX разом з іншими учасниками Kharkiv IT Cluster проконсультувалися з провідними медиками міста і склали план допомоги лікарням. Першим кроком стала купівля NIX в міські лікарні трьох апаратів УЗД для ранньої діагностики легенів.

Апарати були передані Харківській міській поліклініці №10, Харківській міській поліклініці №11, Харківській міській лікарні швидкої та невідкладної медичної допомоги ім. пр. О.І.Мещанінова. Устаткування дозволить лікарям на ранній стадії виявляти ускладнення, викликані COVID-19. Завдяки цьому у медиків буде можливість оперативно реагувати, надавати необхідну допомогу хворим — і навіть запобігати подальшому розвитку ускладнень. Ба більше, апарати допоможуть лікарям своєчасно діагностувати і лікувати інші захворювання легенів.

Зараз NIX працюють над тим, щоб забезпечити медиків Харкова костюмами індивідуального захисту, які також у дефіциті. Відразу після закупівлі їх передадуть до медичних установ міста.

«Будь-яка криза – це також нові можливості. У 2014 ми об’єдналися, щоб допомогти ВСУ, — і разом домоглися того, що наша армія вийшла на зовсім інший рівень боєздатності. Зараз нам відкрилася ще одна можливість — підтримати нашу систему охорони здоров’я і вивести її на новий рівень. Ми готові докласти всіх зусиль. Бажаю нам усім, щоб заходи, які ми зараз приймаємо, виявилися надмірними. Нехай нове обладнання довго служить для лікування “регулярних” пацієнтів, а костюми індивідуального захисту залишаються в інфекційних лікарнях на випадок вітрянки. Якщо кожен буде відповідально дотримуватися карантину, це вже стане важливим кроком у запобіганні масового поширення COVID-19 в Україні».

Ігор Брагинський, президент NIX

З середини березня NIX перевели всі робочі процеси на дистанційний режим: співбесіди і тестування проводять онлайн, фахівці займаються проєктами віддалено. Вони повністю забезпечені необхідною технікою і підтримкою системних адміністраторів. Програми навчання адаптують відповідно до віддаленої роботи, завершується підготовка освітньої онлайн-платформи для всіх бажаючих. Внутрішні і зовнішні івенти, а також робочі поїздки були заздалегідь скасовані або перенесені в онлайн. У NIX скорегували медичну програму з урахуванням поточної епідеміологічної ситуації і представили команді план дій на випадок виявлення симптомів захворювання.

Коментарі