NIX готується прийняти сотні студентів у новому офісному просторі

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Це стане можливим завдяки тому, що Ніксам крім бізнес-центрів «Брама» та «Паралель» відтепер доступна ще одна локація — «Атріум». Тут розташувався Корпоративний центр навчання. Він готує IT-спеціалістів, які після завершення навчання стають частиною однієї з найбільших IT-команд у Східній Україні.

1 NIX готується прийняти сотні студентів у новому офісному просторі

Навіщо NIX потрібен третій офісний простір

Основна ціль Корпоративного центру навчання в NIX — поповнювати команду якісно підготовленими спеціалістами з максимально актуальними знаннями у сфері IT. Охочих до навчання у КЦН дійсно дуже багато. За лише один 2021 рік він випустив декілька сотень студентів. Серед них ті, хто навчається у ВНЗ, їх випускники і так звані світчери — ті, хто збираються змінити професію. У 2022 році кількість Ніксових студентів може перевищити вже декілька тисяч. Усі вони будуть навчатись у зручних та просторих аудиторіях саме у бізнес-центрі «Атріум».

2 NIX готується прийняти сотні студентів у новому офісному просторі

Сьогодні у КЦН діє 19 програм. Вони охоплюють найбільш перспективні освітні напрямки: програмування, веб-дизайн, тестування, бізнес-аналітика та багато іншого. Тут викладають сучасні та затребувані знання й навички в IT, що дозволяють учням розпочати кар’єру в NIX та скоріше адаптуватися у команді.

Також Ніксові експерти у КЦН проводять лекції для викладачів профільних кафедр технічних ВНЗ Харкова. Це дозволяє їм підвищувати кваліфікацію та в результаті цього поліпшувати якість навчання вже своїх студентів.

3 NIX готується прийняти сотні студентів у новому офісному просторі

Важлива риса третьої Ніксової локації: тут забезпечується максимум комфорту для навчання та відпочинку. В «Атріумі» студентам доступно декілька оснащених кухонь та кімнат відпочинку із домашнім затишком.

4 NIX готується прийняти сотні студентів у новому офісному просторі

Надалі у NIX планують цілком зайняти нову локацію

Новий Ніксовий офісний простір також дозволить значно розширитися ще й основній команді розробників. Вони розмістяться в «Атріумі» вже після завершення ремонту та комплексного переобладнання цього бізнес-центру. Варто зазначити: NIX є єдиною командою, що повністю займає офісні будівлі цілком.Про команду NIX:

NIX — це одна з найбільших в країні IT-команд. За кількістю спеціалістів NIX впевнено входять до ТОП-10 по Україні та у ТОП-3 у Харкові. Нині в команді понад 3000 людей. NIX успішно реалізували тисячі проєктів для компаній зі США, країн Європи та Південно-Східної Азії. Від бізнес-аналізу до використання готових рішень — досвідченні спеціалісті забезпечують повний цикл розробки ПЗ та створюють як прості програми, так і складні кросплатформні системи.

Коментарі