Навички для майбутньої кар’єри дитини

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

21 жовтня в онлайн-форматі пройшов мітап «Навички для майбутньої кар’єри», лекторкою якого виступила HR L&D Lead компанії GeoComply Аліна Чечера. Лекція пройшла у рамках клубу Parents2IT!

Нагадуємо, що Parents2IT ー проєкт, який спрямований на те, аби покращити обізнаність батьків про професії у сфері ІТ. Адже це допоможе їм дати вчасну й корисну пораду дітям щодо вибору майбутньої спеціальності!

Незважаючи на онлайн-формат, до мітапу долучилось близько 30-ти учасників, які розуміють важливість навичок для майбутньої кар’єри своєї дитини!

Під час зустрічі Аліна розповіла про:

  • власний шлях становлення;
  • різницю між soft та hard skills;
  • можливості сьогодення в IT;
  • види спеціальностей в IT-компаніях;
  • компетенції та навички, які будуть корисними для роботи в IT.

Також, Аліна Чечера дала учасникам рекомендації, які допоможуть визначитися з напрямком в ІТ, у якому є бажання розвиватися, відповіла на запитання та приводила приклади з власного життя!

Kharkiv IT Cluster дякує спікерці за участь у нашому проєкті та Програмі USAID «Конкурентоспроможна економіка України» за підтримку ініціативи!

Також, мітап буде корисний не тільки для батьків, а й для школярів, які прагнуть знайти себе у сфері IT, але не знають з чого почати!

 

Переглянути мітап

 

Kharkiv IT Cluster радий підтримувати тих, хто націлений на розвиток нашого міста у ІТ-сфері незважаючи на вік та досвід!

Коментарі