Насичений листопад: розбудова міжнародних та локальних партнерств спільнотою Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Поділитись досвідом і дізнатися чим можемо бути корисні одне одному — дайджест зустрічей Харківського ІТ Кластера з міжнародними та українськими спільнотами

Участь у Форумі із представниками Азербайджану
Виконавча директорка Kharkiv IT Cluster Ольга Шаповал презентувала можливості харківської ІТ-спільноти для міжнародних партнерів. Учасники зустрічі підтримали ідеї співпраці у напрямках розвитку освіти, залучення ІТ-фахівців з Азербайджану до роботи в українських ІТ-компаніях, розбудову ІТ-інфраструктури та ІТ-рішень у Азербайджані.

Зустріч із Танею Байєр, генеральною консулкою Федеративної Республіки Німеччина Донецьк (з тимчасовим офісом у Дніпрі).

Bajyer_Tanya-1-414x233 Насичений листопад: розбудова міжнародних та локальних партнерств спільнотою Kharkiv IT Cluster

Команда Kharkiv IT Cluster презентувала генеральній консулці проєкти Кластеру, які спрямовані на розбудову екосистеми для технологічного бізнесу в Україні. Зокрема, в освітньому та промоційному напрямках, юридичному захисту інтересів ІТ-бізнесу та участі у законотворчості.

Не оминули й тему благодійності та важливість корпоративної соціальної відповідальності ІТ-компаній. Обговорили спільні напрямки можливих колаборацій щодо поглиблення співпраці німецького бізнесу з ІТ-компаніями України.

Форум з соціального підприємництва та корпоративної соціальної відповідальності.

DSC00445-scaled-414x276 Насичений листопад: розбудова міжнародних та локальних партнерств спільнотою Kharkiv IT Cluster

Організатори Форуму запросили Ольгу Шаповал виступити спікеркою панельної дискусії «Корпорації та соціальні підприємства: можливості для win-win співпраці». Директорка Kharkiv IT Cluster розповіла про практичні приклади проєктів соціального підприємництва та корпоративно-соціальної відповідальності на реальних кейсах Харківського ІТ Кластера та українських ІТ-компаній.

DSC00585-scaled-414x276 Насичений листопад: розбудова міжнародних та локальних партнерств спільнотою Kharkiv IT Cluster

Історії успіху харківської ІТ-індустрії надихнули соціальних підприємців зі всієї України. Після форуму Kharkiv IT Cluster отримав велику кількість звернень щодо партнерств та колаборації у напрямках, важливих для розвитку екосистеми для ІТ-бізнесу.

 

 

 

 

 

Коментарі