Ми всі особливі: старт акції від UKRSIBBANK у підтримку дітей з синдромом Дауна

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

З 15 вересня до 15 грудня 2021 року — протягом трьох місяців UKRSIBBANK BNP Paribas Group разом зі своїми клієнтами збиратиме кошти на поліпшення якості життя дітей з синдромом Дауна. Це вже 12-й рік, коли банк реалізовує проєкт «Срібна монетка» з Всеукраїнською благодійною організацією (ВБО) «Даун Синдром».

Щороку акція підтримки дітей з синдромом Дауна «Срібна монетка» присвячується певній тематиці та має особливу місію, цього разу вона стартувала з головною ідеєю — «Ми всі особливі». Усі бажаючі можуть підтримати ініціативу, зробивши готівковий «внесок» у спеціальні бокси у будь-якому з 238 відділень UKRSIBBANK або скористатися QR кодом і перевести безготівкові кошти на рахунок ВБО «Даун Синдром».

«Наша мета в тому, щоб інклюзія увійшла у реалії нашого життя, у якому ми всі особливі та маємо рівні права. Разом з ВБО «Даун Синдром», нашими партнерами та клієнтами ми прагнемо покращувати рівень життя людей з синдромом Дауна завдяки таким проєктам як «Срібна монетка». Адже допомагаючи тим, хто цього потребує, ми самі вчимося сприймати світ по-новому та створювати краще майбутнє», — розповіла Яніна Ольховська, директор з питань комунікацій, корпоративної соціальної відповідальності та залученості UKRSIBBANK BNP Paribas Group.

Зібрані у 2021 році кошти будуть спрямовані на надання трьох грантів кращим соціально-педагогічним регіональним проєктам в Україні, які сприятимуть формуванню всебічних здібностей дітей з синдромом Дауна.

«Діти із синдромом Дауна мають великий потенціал. Так само як і кожна дитина вони потребують любові та підтримки у різних сферах свого життя від своїх рідних та близьких, від оточуючих та педагогів для розкриття цього потенціалу. Наші спільні проєкти з UKRSIBBANK BNP Paribas Group дають можливість небайдужим людям з різних куточків України створити класні ініціативи, які допоможуть людям з додатковою хромосомою мати всі можливості для свого розвитку та гідного життя»,— підкреслила президент ВБО «Даун Синдром» Олена Большаніна.

Рівні умови для розвитку та отримання освіти — базовий принцип компаній, чиї цінності орієнтовані на дотриманні цілей сталого розвитку ООН. Тож як частина міжнародної Групи BNP Paribas з чіткою стратегією корпоративної соціальної відповідальності та політикою сталого розвитку ми прагнемо забезпечити рівні можливості для розвитку та зробити свій внесок у майбутнє українського суспільства.

Кожен бажаючий може підтримати позитивну ініціативу «Срібної монетки» в один клік через офіційний сайт ВБО «Даун Синдром» або ж перерахувати кошти на користь ВБО «Даун Синдром» на рахунок IBAN: UA833510050000026004265663403. Крім того, в UKRSIBBANK можна замовити платіжну картку «Срібна монетка».

Коментарі