Міністерство освіти і науки України та SoftServe оголосили про стратегічне партнерство

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Днями Міністерство освіти і науки України та найбільша глобальна ІТ-компанія з українським корінням SoftServe підписали Меморандум про стратегічне партнерство.

Сторони уклали Меморандум, поділяючи ідеї реформи освіти і науки, усвідомлюючи потребу в об’єднанні зусиль для цифрової трансформації освіти і науки України, із метою забезпечення формування довгострокової довіри у відносинах між державою, бізнесом та суспільством.


Зокрема, SoftServe та МОН працюють над трансформацією управлінських процесів у позашкільній освіті шляхом створення та запуску інформаційно-аналітичної системи «Позашкілля». Рішення допоможе інтегрувати вже створені цифрові ресурси у сфері позашкільної освіти в єдину централізовану базу даних та запровадити електронну освітню систему для закладів позашкільної освіти.

Ми співпрацюємо з SoftServe тривалий час та спільно розробили декілька важливих рішень. Наразі ми працюємо над створенням інформаційно-аналітичної системи у сфері позашкільної освіти. Такий продукт допоможе користувачам: обирати найцікавіші та найближчі по місцерозташуванню гуртки, клуби, секції; бачити графік роботи та популярність гуртка; перевіряти рівень матеріально-технічного забезпечення, а також кадрове наповнення, — розповів Заступник Міністра з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, Артур Селецький.

Для SoftServe допомога та підтримка важливих ініціатив технологічними рішеннями є ключовим елементом культури компанії. В рамках корпоративної програми Open Tech ми вже реалізували та плануємо створити рішення, які якісно підсилять та трансформують важливі ініціативи. Співпраця з Міністерством освіти і науки України також дозволяє нам долучитись до цифрової трансформації в сфері освіти”, поділився координатор та ментор SoftServe IT Academy, Євген Удовиченко.


Меморандум діятиме упродовж року та передбачає співпрацю у наступних напрямках:
  • реформи освіти і науки, впровадження та розвитку сучасних ІТ-рішень;
  • спільних проєктів, спрямованих на використання інноваційних технологій у освітньому процесі та інше.


Про SoftServe

SoftServe — провідна українська ІТ-компанія, що працює у сфері розробки програмного забезпечення та надання консультаційних послуг.

SoftServe є однією з найбільших компаній-розробників програмного забезпечення у Центральній та Східній Європі та входить в трійку найбільших ІТ-компаній України. Близько 10 000 співробітників працюють у європейських та американських офісах компанії, що знаходяться у 12 країнах. Головні офіси компанії знаходяться у Львові та Остіні (штат Техас, США). Розробницькі центри компанії розташовані у Львові, Києві, Дніпрі, Харкові, Рівному, Івано-Франківську, Чернівцях, Софії (Болгарія) та Вроцлаві, Білостоку, Глівіце, Варшаві (Польща).

Коментарі