Мембери Kharkiv IT Cluster: Cloud Works

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер — це висококваліфіковані компанії, які гордо представляють харківське ІТ-ком’юніті не лише в Україні, а й за її межами.

Ми пишаємося нашими мемберами та партнерами, тому ділимося їхніми досягненнями та історіями з вами. І сьогодні розповімо про компанію Cloud Works!

Компанія друзів

Cloud Works — це продуктова SaaS-компанія, яка розробляє та постійно вдосконалює складну хмарну інфраструктуру для ритейлу — Teamwork Commerce.

Компанія працює на ринку з 2011 року та має офіси в Україні (Харків і Київ), у Штатах (Clearwater), а також представництва в Мексиці, Бразилії, Японії, Китаї, Великобританії, Ірландії та в інших країнах.

Дмитро Свербілов, генеральний директор компанії, розповів про місію Cloud Works:
«Місія в нас досить зрозуміла: створювати найкращий у світі продукт. Ми на шляху до цієї мети, бо щодоби сервісом компанії користуються понад 2 000 000 користувачів».

search-2-480x480 Мембери Kharkiv IT Cluster: Cloud Works

Основний продукт компанії — це складна хмарна інфраструктура для ритейлу Teamwork Commerce. До неї входять такі напрямки:

  • мобільні точки продажу;
  • CRM-система;
  • eCommerce-платформа;
  • складський облік;
  • OMS;
  • інтеграція;
  • аналітика.

Крім розробки Teamwork Commerce, компанія активно розвиває освітні проєкти для дітей шкільного віку та студентів. До таких проєктів входять:

  • IT Univer — інтелектуальний клуб для школярів;
  • GDG Kharkiv Cloud — спільнота від Google Developers Group.

5-3-480x480 Мембери Kharkiv IT Cluster: Cloud Works

У компанії також намагаються створювати родинну атмосферу. Підтримка, шана, довіра, а також теплі родинні жарти — це про Cloud Works.

Не забувають у компанії виявляти турботу про клієнтів, які відчувають себе частиною великої родини Cloud Works.

«Я завжди мріяв працювати в компанії друзів, і дуже круто усвідомлювати, що це вдалося, насамперед завдяки тому, що люди — це головне для Cloud Works. Наші клієнти, користувачі й наша команда — уся внутрішня та зовнішня діяльність компанії спрямована саме на людей», — поділився Дмитро.

Чому приєдналися до Харківського ІТ Кластера

Важливим напрямком для Cloud Works є соціальна відповідальність. Компанія вважає вкрай необхідним створювати умови для актуальної технічної шкільної та вищої освіти, розвивати професійне середовище, підтримувати школярів, студентів і молодих спеціалістів.

Так само як і для Харківського ІТ Кластера, компанії Cloud Works важливо будувати образ Харкова як сучасного та потужного IT-осередка не лише України, але й усієї Східної Європи.

«Це можна робити самотужки. Але за підтримки потужного та досвідченого ком’юніті така діяльність набагато ефективніша та масштабніша. Тому ми разом із Kharkiv IT Cluster та іншими поважними учасниками», — доповнив Дмитро.

festival-480x480 Мембери Kharkiv IT Cluster: Cloud Works

Ми безмежно вдячні компанії за плідну співпрацю та сподіваємося на ще більше спільних досягнень. Адже разом ми сильніші!

Коментарі