MANUFACTURA: СПЕЦУМОВИ ДЛЯ IT-СПЕЦІАЛІСТІВ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Жити в IT-парку «Manufactura» – значить відчувати себе на піку технологій. Тут ти знайдеш підтримку, однодумців і необхідні знання. Всі, хто проживає на території хаба, стають частиною історії успіху, що мотивує і надихає!

 

АПАРТАМЕНТИ

Ніяких заторів, несприятливих сусідів і організаційних складнощів, адже в IT-парку можна придбати smart-квартири для себе або корпоративних зустрічей. Житло з вільним плануванням продається з чистовою обробкою або з дизайнерський ремонтом. За замовчуванням пропонуються 15 варіантів оформлення, розроблених відповідно принципам ергономіки, раціональності і комфорту.

 

▪️ ПОБУТ

Жити в IT-парку – означає забути про побутові питання. Якщо виникає якась проблема, її миттєво вирішує керуюча компанія: прибирання і ремонт покладаються на плечі співробітників комплексу. Якщо ви інвестор, керуюча компанія візьме на себе пошук орендарів, контроль оплати, заселення і виселення.

 

▪️ РОЗРАХУНОК РЕНТАБЕЛЬНОСТІ ВКЛАДЕНЬ В СЕКЦІЇ NEXT

Для покупки апартаментів площею 22 кв.м. необхідно спочатку мати $ 16940.

Через рік, після введення об’єкту в експлуатацію вартість даної нерухомості буде $ 19800. Чистий прибуток складе $ 2860. Таким чином, прибутковість на цьому етапі складе 16,88% від початкової суми вкладень.

 

Хочете детальний розрахунок рентабельності вкладень?

Ваш особистий менеджер Поліна надішле калькулятор на будь-який зручний для Вас месенджер.

Телефонуйте: +380 96 690 3 111

Коментарі