Майбутнє поруч ― ігри Kids2IT підтверджують!👍

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Kharkiv IT Cluster продовжує проводити профорієнтаційні ігри Kids2IT в школах Харкова! Ми побували в гостях у ліцеї № 89 та провели онлайн-гру в гімназії № 144.

Щоразу діти доводять нам, що реальність можливо змінити й те, що сьогодні здається фантазією, уже завтра ☀може стати звичним. Застосунок, який дозволяє коригувати нанесення макіяжу й обов’язково підкаже, як виглядати найкраще, ― хіба не про це багато жінок 👩мріють щоранку? Лінза для очей, що багаторазово збільшує зображення і дозволяє зробити сканування предмета; блокнот 📋із синтезом мови, який автоматично виправляє помилки й миттєво редагує текст, ― просто знахідка для журналістів, блогерів і письменників! І ще один застосунок, у якому можна знайти кожну затишну🌼 лавочку або просто гарний краєвид у місті, щоб із задоволенням випити🥤 там кави й урізноманітнити свою прогулянку містом.

Під час гри школярі 👧розуміють, що саме з IT-сферою пов’язано реалізацію їхніх ідей і кожен може знайти спеціальність саме для себе.

«Я давно хотів у IT, але не був певен, що зможу себе застосувати, адже я не готовий стати програмістом. Мені дуже сподобалася роль Business Analyst, і я хочу вчитися далі в цьому напрямку», ― поділився думками після гри десятикласник Сергій.

Багато школярів дуже захопилися грою і після неї продовжували ставити менторам запитання про те, як насправді відбувається цикл розробки приладу або застосунку і як саме побудовано роботу в IT-компанії.💻

«Я радий,😀 що діти цікавляться IT, багато хто вже зараз знає досить багато про програмування і розробку», ― так прокоментував гру наш ментор-волонтер Яків.

Дякуємо 🙏нашим менторам за те, що вони знаходять час поділитися з дітьми своїми знаннями й на своєму прикладі пояснюють нюанси роботи в IT-сфері.

Kharkiv IT Cluster регулярно проводить профорієнтаційні ігри зі школярами🙋‍♂️ 9–11 класів, для того щоб допомогти їм розібратися в IT-спеціальностях і позбутися стереотипів про те, що IT ― це складно, нудно і підходить далеко не кожному.

Якщо ви вчитель, батько, мати, або учень, заповнюйте форму реєстрації за посиланням, і ми проведемо безкоштовні профорієнтаційні воркшопи у вашій школі в межах проєкту Kids2IT!

Коментарі