Living better together: чим відомий наш новий бізнес-партнер УНІКА?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

До Kharkiv IT Cluster доєднався новий партнер — Страхова компанія «УНІКА», один із лідерів страхового ринку України.

УНІКА — один із лідерів страхового ринку України. Страхова компанія підтримує своїх клієнтів завжди, коли це необхідно і допомагає приймати страхові рішення, що підходять саме їм у конкретну мить і в конкретному стилі життя. 27 років досвіду в Україні, ця страхова компанія працює на страховому ринку з 1994 року. З 2006 року СК «УНІКА» разом із дочірньою компанією «УНІКА Життя» входить до австрійської страхової групи UNIQA, яка налічує понад 200 років історії. UNIQA Group є однією з провідних страхових груп на передових ринках в Австрії, а також у Центральній та Східній Європі. Понад 23 тисяч співробітників та ексклюзивних партнерів з продажів обслуговують понад 15,5 мільйонів клієнтів у 18 країнах.

УНІКА поряд.

Компанія має представництва у багатьох містах та населених пунктах України — близько 200 офісів. Звичайно ж, компанія представлена і в Харкові, як в одному з найдинамічніших та найперспективніших міст України.

Страхування всього, що дорого для вас.

УНІКА – лідер сектору добровільного медичного страхування України. Цей вид страхування обирають багато IT-компаній, яким важливе здоров’я та соціальний захист співробітників. Компанія організовує для клієнтів візити до лікарів та лікування у найкращих клініках, а також цілодобовий сервіс. Наприклад, у будь-який час вони можуть отримати онлайн-консультацію спеціалістів вузького профілю.

Також компанія входить до ТОП-3 страховиків зі страхування автомобілів та майна. Багато клієнтів, оцінивши сервіс, наприклад, при медичному страхуванні, укладають з компанією договори страхування автомобілів, квартир та будинків, бізнесу чи поїздок за кордон.

За що страхову компанію цінують клієнти?

УНІКА – це надійність, вірність взятим на себе зобов’язанням, швидкість виплат, прості та зрозумілі умови страхування, відкритість і доброзичливість.

Компанія розвивається як онлайн, так і офлайн. Її страхові продукти можна придбати, звернувшись до регіонального офісу, точки продажу компанії або ж онлайн. Незалежно від обраного способу, клієнт отримує свій поліс у максимально короткі терміни і за справедливою ціною.

Онлайн-сервіси дозволяють клієнтам залишатися на зв’язку зі страховою компанією та вирішувати питання у зручному для них цифровому просторі. Компанія робить усе, щоб залишатися максимально близькою, зрозумілою та дружньою для своїх клієнтів.

УНІКА дбає про своїх співробітників.

Згідно з глобальним дослідженням бренду роботодавця України Randstad Employer Brand Research, у 2020 році страхова група “УНІКА Україна” була визнана лідером у секторі «Банківські та фінансові послуги» за критерієм «Дотримання балансу роботи та особистого життя». Також УНІКА увійшла до ТОП-20 найбажаніших роботодавців у регіональному розрізі за результатами дослідження grc.ua «Рейтинг роботодавців України 2019/2020».

Компанія уважно ставиться до професійного розвитку співробітників і знає, що, де б вони не працювали – вдома чи в офісі – клієнти завжди отримують консультації та послуги найвищої якості. Кожен співробітник УНІКА має доступ до сучасних IT-рішень для обслуговування клієнтів, а також взаємодії з колегами та партнерами.

У кадровій політиці УНІКА підтримує розвиток лідерства, ефективності та професійного зростання своїх працівників. Для співробітників компанії регулярно організовуються семінари: від професійних та спеціалізованих до загальноосвітніх.

У 2021 році компанія запустила онлайн-платформу психологічної підтримки для своїх співробітників.

І про майбутніх співробітників теж.

У кадровій політиці УНІКА підтримує розвиток лідерства, ефективності та професійного зростання своїх працівників. Залучення молоді – один із способів привнести в роботу нові погляди та креативне розв’язання проблем.
Компанія співпрацює з ВНЗ різних напрямків, студенти яких хочуть спробувати свої сили у страховій сфері. Багато хто з них після проходження стажування та закінчення університету приходять працювати в УНІКА.

Компанія соціально активна.

УНІКА постійно підтримує соціальні проекти – компанія надає адресну допомогу дитячим будинкам, допомагає дітям з тяжкими захворюваннями. Серед друзів компанії – Всеукраїнська благодійна організація «Даун Синдром».
Декілька років поспіль, замість купівлі корпоративних новорічних подарунків, УНІКА перераховує кошти на закупівлю необхідних речей для своїх підопічних.
У найскладніший період пандемії компанія підтримала благодійний проєкт сервісу пасажирських перевезень Bolt щодо надання безкоштовних поїздок для медиків.

У рамках соціального проєкту Львівської обласної адміністрації, УНІКА забезпечила медичним страхуванням лікарів Львівської області, які працювали з пацієнтами, що захворіли на Соvid-19.

Команда УНІКА Україна була і залишається одним із драйверів проєкту «Зелений офіс», який ініціювала материнська група UNIQA Group. Бізнесу, який спеціалізується на об’єктах зеленої енергетики, пропонуються програми комплексного страхування з особливими умовами. Компанія знає, наскільки важливими є всі зусилля щодо захисту планети від екологічної катастрофи. Своєю проактивністю компанія лише підтверджує актуальність свого гасла — living better together.

Чому разом з Kharkiv IT Cluster?

За словами представників страхової компанії, Kharkiv IT Cluster — це сучасний простір обміну досвідом та професійної експертизи. Страхова компанія «УНІКА» прагне залишатися на лідерських позиціях і тому долучається до технологічного бізнесу, адже його діджиталізація сьогодні є дуже актуальною.

Харківський ІТ Кластер радо вітає нового партнера, бажає плідної співпраці з харківською ІТ-індустрією і вірить, що з УНІКА ми справді житимемо краще.


Контакти:

Володимир Герасименко, директор Харківської обласної дирекції Страхової компанії «УНІКА»
Україна, Харків, вул. Молочна, 34
Тел.: +380 67 646 43 40, 50 743 23 11
Email: volodymyr.gerasymenko@uniqa.ua

Коментарі