Літня школа ЛОЛ-2021

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

«ЛОЛ-2021»: літня школа профільного спрямування готується до початку XV набору!

7 серпня 2021 року стартує літня школа для учнів та студентів за профілем математики і програмування «ЛОЛ-2021»!

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Літня школа ЛОЛ-2021

«ЛОЛ-2021» — унікальний проєкт, який 15 років тому створили талановиті харківські викладачі-ентузіасти. Наразі школа є одним із наймасовіших заходів для школярів із математики та програмування в Україні.

Цілі проєкту — поширення освіти у сфері математики і комп’ютерних наук серед молоді, а також підвищення інтересу до наукової діяльності та створення сприятливого середовища для розвитку обдарованих школярів і студентів для їхнього подальшого інтелектуального та професійного розвитку.

Перед початком роботи літньої школи діти пройшли спеціальне тестування на визначення рівня знань. Усіх учнів розподілили на групи відповідно до вмінь та інтересів. Програма проєкту підходить як для тих, хто хоче покращити свої знання в математиці й програмуванні, так і для тих, хто лише починає свій шлях у цій сфері.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Літня школа ЛОЛ-2021

Чого варто очікувати?

Протягом двох тижнів діти відвідуватимуть очні та дистанційні заняття. Їх проводитимуть кваліфіковані ментори: Заслужені і Народні вчителі України, призери Всеукраїнських та міжнародних турнірів із математики та програмування.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Літня школа ЛОЛ-2021

Програма літньої школи:
  • насиченість теорією;
  • спортивні та культурні заходи;
  • квести;
  • екскурсії;
  • майстер-класи профільних фахівців із різних країн світу.

Razdelytely-dlya-sajta2-640x44 Літня школа ЛОЛ-2021

Усі активності літньої школи допоможуть юним геніям провести літо продуктивно та із задоволенням!

Допомагаючи таким освітнім проєктам, Kharkiv IT Cluster підтримує розвиток обдарованих дітей та поширює якісну освіту майбутніх фахівців!

Коментарі