Круглий стіл в посольстві США: перші результати

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Робоча група з міжнародних зв’язків Kharkiv IT Cluster 17 листопада відвідала Круглий стіл з питань підтримки підприємців в Україні, який організували Посольство США і US-Ukraine Business Council. Зустріч була пов’язана з Міжнародним днем підприємництва, а також Тижнем підприємництва в Америці.
Під час свого виступу посол США Джеффрі Пайєтт підкреслив, що Україна має відмінний людський капітал, який дає країні перспективи і потенціал економічного зростання. Особливий внесок у розвиток економіки робить IT-індустрія, якій на зустрічі приділили особливу увагу.
Надія Васильєва – генеральний директор Microsoft,  відзначила і деякі проблеми, зокрема відсутність вибудуваної екосистеми, а також тотальне переважання аутсорсингу над створенням власного продукту. Українським ІТ-компаніям та закордонним інвесторам потрібно стимулювати розвиток стартап-руху в країні.
Також вона говорила про програми навчання нового покоління IT-фахівців, взаємодію з ВУЗами. Крім того, Надія зазначила необхідність розвивати не тільки технічні, але й підприємницькі навички айтішників. Саме на останньому зосередиться Microsoft найближчим часом. До 2020 року їх головний пріоритет – навчити якомога більше представників малого та середнього бізнесу, допомогти їм побудувати великі корпорації в Україні.
Kharkiv IT Cluster звернув увагу учасників на одне з найважливіших для нас питань: знятті Security Alert статусу з Харківського регіону. Після переговорів наступним кроком стане колективний лист, над яким Харківський кластер вже працює.

Коментарі