Kharkiv-IT-Cluster-KredoBank-vidnovyv-robotu-v-kharkovi

KredoBank відновив роботу в Харкові: що відомо?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Кредобанк – універсальний банк, який надає повний спектр фінансових послуг, як корпоративним клієнтам, так і фізичним особам в 22-х областях України та Києві.
Наш партнер уже 31 рік підтримує свою бездоганну репутацію, яка будується на головних цінностях:

⭐ надійність;
⭐ задоволеність клієнта;
⭐ постійне вдосконалення;
⭐ підприємливість.

Наразі працюють 60 відділень банку – на заході України, Києві, Білій Церкві, Кропивницькому, Черкасах, Полтаві, Вінниці, Одесі, Миколаєві, Дніпрі, Запоріжжі, Житомирі, Харкові та Сумах. До речі, харківське відділення на вулиці Я.Мудрого 29А поновило свою роботу! Харківські відділення працюють з 10:00 до 17:00, каси – до 16:00.

Переглянути список відділень

Графік роботи відділень KredoBank у воєнний час

👉 В умовах війни відділення в Харкові, Одесі, Миколаєві, Запоріжжі, Чернігові, Сумах та Дніпрі працюють з 10:00 до 17:00, каса – до 16:00.
👉 Графік роботи відділень в інших містах – з 9:00 до 18:00, каса – до 17.00.
⚠️ Важливо: графік може змінюватися, тому KredoBank просить уточнювати інформацію про роботу у свого менеджера або на гарячій лінії банку до візиту у відділення.

Послуги KredoBank в умовах війни

У звичному режимі надаються такі послуги:

🔹️відкриття/закриття рахунків;
🔸️видача платіжних карток;
🔹️поповнення;
🔸️оплати/виплати через каси банку (у рамках лімітів встановлених через воєнний стан).

Онлайн-банкінг продовжує працювати, тому безготівкові платежі та розрахунки платіжними картками здійснюються без обмежень. Онлайн-обмін валют працює тільки на купівлю валюти банком у клієнтів, продаж валюти клієнтам наразі недоступний.

Перезапуск картки

🤔 Не знаєте, що робити з карткою, бо завершився строк її дії?
🙋‍♀️ У KredoBank є відповідь!
🔹️ Картки, строк дії яких завершився в лютому, автоматично продовжено до 31 серпня 2022 року.
🔸️ Картки Кредобанку, строк дії яких завершився в період з березня 2022 року, автоматично продовжено на 3 місяці.

Як перевипустити картку?

Ліміт на зняття готівки в банкоматах та касах банку – 100 000 гривень на добу. Тобто загалом упродовж доби вам доступна максимальна сума готівки – 100 000 гривень: або через банкомат, або через касу банку, незалежно від кількості відкритих рахунків. Кредитний ліміт за картками тимчасово встановлено в розмірі 5 000 гривень.

⚠️ Важливо: 31 травня завершився термін дії кредитних канікул, наданих Кредобанком у зв’язку із запровадженням воєнного стану. Мінімальний платіж за кредитними картками з 1 червня до 31 серпня – 2% від тіла кредиту плюс нараховані відсотки та прострочені платежі за минулі періоди.

Зняття/продаж іноземної валюти

Дозволено зняття коштів фізичних осіб в іноземній валюті з поточних та карткових рахунків в сумі до 100 000 грн в еквіваленті на добу. Здійснюється виплата переказів без відкриття рахунків в сумі до 1000 доларів або євро, крім переказів з росії та Білорусі.

Продаж іноземної валюти – заборонений, окрім деяких відділень банку, які розташовані та територіях, що перебувають під загрозою окупації державою агресором .
Аби ознайомитись детальніше із пропозиціями наших партнерів, переходьте за посиланням на сайт банку або одразу звертайтесь до відділення «Кредобанк».
Отримуйте найкращі умови від одного з найуспішніших і найнадійніших банків України!

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підпишись на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

 

Коментарі