Кредобанк: вигідне кредитування для ІТ-ринку

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Харківський ІТ Кластер довгий час співпрацює з одним із найбільших банків України — АТ Kredobank.

«Кредобанк» — це банк зі 100-відсотковим іноземним капіталом PKO Bank Polski Group. Їхні тарифи вважаються одними з найкращих на ринку України.

Банк неодноразово надавав вигідні пропозиції для наших учасників і зараз розробив кредитування для юридичних та фізичних осіб ІТ-сегменту.

«Кредобанк» надає своїм клієнтам можливість отримати кошти на суму до 300 000 гривень. Ви можете взяти кредит готівкою для власних потреб чи рефінансування обтяжливих позик у інших банках, готівкою або переказом на картковий рахунок.

Ви можете розраховувати на фіксовану ставку протягом усього періоду кредитування і, взявши кредит готівкою, цілком погасити заборгованість на підставі фіксованого щомісячного платежу.

Крім того, для зручнішого обслуговування клієнтів ІТ-сегменту банк відкрив окреме відділення, розташоване за адресою проспект Науки, 39 (ст. метро «23 Серпня»).

Аби ознайомитись детальніше із пропозиціями наших партнерів, переходьте за посиланням на сайт банку або одразу звертайтесь до відділення «Кредобанк».

Отримуйте кредитування за найкращими умовами від одного з найуспішніших і найнадійніших банків України!

Коментарі