«Консультант онлайн» тепер розповість вам про кредити на авто

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Кредобанк додав «Кредити на авто» до переліку питань, які можна обговорити з фахівцем банку онлайн і спростити собі ознайомлення з асортиментом кредитних послуг.

«Консультант онлайн» – онлайн-сервіс на платформі Google Meet, завдяки якому можна домовитися про зустріч з експертом банку щодо потрібного питання. Станом на сьогодні це п’ять питань: «консультація для осіб, які перебувають за кордоном», «іпотечні кредити», «кредити на авто» та два питання для бізнес-партнерів – «кредити на розвиток бізнесу за програмою «5−7−9%» та «лізинг».

Деталі

Зауважимо, що з початку 2021 року Кредобанк видав 760 кредитів на купівлю автомобіля на загальну суму більш як 430 млн грн. Лише за один місяць, березень, кредити на авто в банку отримали більше 400 українців. Саме популярність автокредитів стала однією з причин додати їх до онлайн-консультацій.

«Сьогодні ми маємо одні з найпривабливіших на ринку умов кредитування з процентною ставкою від 0,001% за окремими продуктами, а також швидке прийняття кредитного рішення, просте оформлення, та додаткові переваги завдяки програмам співпраці з провідними автодилерами України»,говорить директор департаменту автокредитування АТ «Кредобанк» Богдан Береговський.

Ви можете отримати в банку кредити як на вживані, так і нові авто. Тож, якщо задумуєтеся над купівлею машини, скористайтеся послугою «Консультант онлайн», щоб дізнатися більше і не ходити зайвий раз до відділення банку.

Коментарі