Конференція UGW і виставка Ukrainian Gaming Week 2021: про новий формат, актуальні дати, місце проведення та програму

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Проаналізувавши запити гемблінг-спільноти та взявши до уваги інтереси всіх зацікавлених сторін, компанія Smile-Expo вирішила змінити формат грального івенту Ukrainian Gaming Week 2021 і замість одного галузевого заходу провести два – експертну конференцію та виставку рішень для гральної індустрії.

Ukrainian Gaming Week 2021


Конференція UGW: про програму, особливості та спікерів

Коли: 24 лютого 2021 року
Де: Київ, Premier Palace Hotel


Конференція UGW – це унікальний майданчик для обміну знаннями щодо запуску, розвитку та становлення українського ринку азартних ігор. На гостей івенту чекають інформативні доповіді, панельна дискусія та продуктивний нетворкінг. Спікерами стануть представники державних органів влади, члени профільних асоціацій, українські й іноземні фахівці різного профілю.

На заході виступлять:
  • Іван Рудий – голова Комісії з регулювання азартних ігор і лотерей.
  • Тарас Тарасенко – народний депутат України, член фракції «Слуга народу».
  • Мар’ян Заблоцький – депутат Верховної Ради, представник фракції «Слуга народу».
  • Ілля Мачаваріані – старший партнер консалтингового агентства «4Н».
  • Антон Кучухідзе – глава Гемблінг-асоціації України.

Експерти проаналізують основні положення закону про регулювання гральної діяльності в Україні, розкажуть про вимоги до реклами гемблінг-закладів та обговорять перспективи розвитку галузі. Окремо фахівці представлять антикризову стратегію для букмекерів, пояснять, як сформувати позитивний імідж грального бізнесу серед населення, а також розкриють інші актуальні теми.

Повний список спікерів і теми їхніх доповідей – на офіційному сайті.Виставка Ukrainian Gaming Week 2021: актуальні дати та програма

В умовах пандемії COVID-19 для запобігання поширенню коронавірусної інфекції карантинні обмеження вводять у різних куточках світу: Великобританії, Франції, Італії, Нідерландах, Данії, Бельгії та інших. У деяких країнах встановлюють жорстокіші вимоги до перетинання державного кордону.

Виставка Ukrainian Gaming Week 2021 стане найбільшим після легалізації грального бізнесу галузевим івентом, який об’єднає лідерів світового ринку азартних розваг. Однак через карантинні обмеження в іноземних учасників і гостей можуть виникнути труднощі під час здійснення міжнародних поїздок. Через це в них не буде можливості приїхати в Україну в раніше анонсовані для виставки дати, що унеможливлює проведення заходу в запланованому масштабі.

З урахуванням обставин, які склалися, організатор Ukrainian Gaming Week – міжнародна компанія Smile-Expo – прийняв рішення перенести галузевий захід на весну 2021 року.

Нові дати проведення виставки: 23-24 березня.
Місце проведення: KyivExpoPlaza.

Завдяки перенесенню івенту на пізніший термін і вибору нової локації до заходу зможе приєднатися ще більше учасників і гостей.


Що чекає на відвідувачів виставки?

У програмі Ukrainian Gaming Week 2021 – дводенна виставка, відкритий лекторій, нагородження лауреатів UGW Awards і вечірка.

На заході представлять передові продукти та послуги для індустрії азартних ігор. Експонентами стануть українські та міжнародні компанії. З-поміж них виробники обладнання, розробники ПЗ, платіжні агрегатори, партнерські програми та інші.

На відкритому лекторії гемблінг-експерти обговорять актуальні для індустрії питання, розберуть практичні кейси та презентують нові продукти.

У перший день заходу, 23 березня, відбудеться вручення премії UGW Awards, яку отримають представники гральної індустрії, що досягли найбільших успіхів. Нагородження лауреатів відбудеться на закритій вечірці.

Приєднуйтеся до галузевих івентів від Smile-Expo та беріть участь у відродженні легального грального ринку України!

Програма та реєстрація – ugw.com.ua.

Коментарі