Конференція Outsource People Kyiv 2019

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

12 та 13 жовтня Kharkiv IT Cluster став партнером конференції Outsource People, яка була організована компанією Growth factory у готелі Ramada. 

Конференція налічувала понад 700 ТОПових представників IT компаній України. Серед них були й мембери Кластеру, які не тільки організовували конференцію, а й виступали спікерами та учасниками заходу.  

IMG_0966 Конференція Outsource People Kyiv 2019

Шалена кількість “коментарів подяки” організаторам заповнила стрічку новин на фейсбук. Учасники конференції, спікери та організатори відчули себе однією великою сім’єю за ці два дні. 

Олександр Ребров (Chief Executive Officer & Co-Founder at Grodas): “Протягом двох днів, я мав можливість обирати – цікавий контент чи цікавий нетворкінг… я зрозумів, що Outsource People Conference стала для мене чудовим місцем відбірної інформації про ринок ІТ і тут можна дізнатись біль ІТ компаній різних розмірів, щоб разом обговорити їх та знайти шляхи розв’язання цих проблем.”

Анна Назаренко (Business Development Executive at Qwerty.Software): 

«Магія ранку» – новий формат на Outsource People. Учасники готові виступити і розповісти про свій досвід. Тут правильно буде сказати – нічого не віщувало … Я подалася з темою “Client Upsell as a Strategy”, серед десятка інших – і мене обрали… готувалася на аудиторію в 10+. Результат – 41 людина! Вийшов не виступ, а живий діалог. Хочу ще “

У цьому році конференція була наповнена інтерактивами, експериментами та best practices масштабних заходів! Організаторам вдалось налагодити великий networking завдяки квесту, який залучав кожного учасника, спікера та партнера. Окрім того, був створений Telegram канал, який допоміг учасникам розвинути online спілкування, такий собі нетворкінг серед простору Інтернет. “Не знаєш людину? Знайди її в чаті!”

Дискусійна панель стала однією з фішок конференції. Не тільки слухати, а й доповідати, питати, вирішувати та допомогти – це основні задачі дискусійної панелі. За опитуванням – ця частина стала однією з найулюбленіших для учасників. 

Поділились своїм досвідом ТОПові спікери найкрутіших компаній IT індустрії. Вони надихали, навчали, відповідали на всі запитання та допомагали у вирішенні поточних задач компаніям учасників конференції. Серед спікерів були також Тарас Кіцмей (Founder SoftServe), Ян Кейл (віце-президент компанії InfoPulse) , Ємануєль Лове (Head of Ukraine at MeltinLab Barcelona, Founder at MultiNations Kyiv). Кожна лекція була орієнтована на той чи інший бізнес-таск. Участники могли обирати – маркетинг чи sales, development чи CRM. Одночасно могли проходити до п’яти лекцій. “Не сподобалась ця? Ти можеш перейти на іншу!”

Найголовнішим value для тих, хто долучився до заходу – став обмін досвідом у різних сферах діяльності. Починаючи з пошуку клієнтів, закінчуючи професійними інструментаріями роботи в IT бізнесі та побудови внутрішнього бренду компанії. Спілкування – стало можливістю у неформальній атмосфері розглянути більш “особисті” сторони бізнесу. Тут не було пафосу, не було “хто круче?” – лише взаємовиручка, приємні та продуктивні розмови, обмін досвідом та налагодження зв’язків.

 

Коментарі