Компанії стали ближче: Yael Acceptic придбала Agilites

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Компанія Yael Acceptic приєднала компанію Agilites і планує стати одним із провідних брендів IT-аутстафінгу в Україні!

Yael Acceptic

Agilites


1 жовтня 2020 року Yael Acceptic, ізраїльсько-українська аутстафінгова компанія, придбала компанію Agilites. Завдяки цій угоді Yael Acceptic зміцнює свої позиції на ринку IT-аутстафінгу.


Yael Acceptic — українська аутстафінгова компанія, що входить до Yael Group, однієї з провідних IT-компаній Ізраїлю. У компанії офіси в Києві та Харкові, а співробітники компанії проживають по всій Україні.

Компанію Agilites було засновано у 2012 році, і вона працює з клієнтами з Європи, Америки та Австралії. Основний напрямок діяльності Agilites — створення виділених команд із Quality Assurance і впровадження методологій Agile QA у межах повного життєвого циклу розробки.


Дмитро Харченко, co-CEO Yael Acceptic, поділився своїми думками щодо злиття компаній:

«Yael Acceptic і Agilites поділяться своїми кращими практиками обслуговування клієнтів та технічними знаннями. Від цього виграють клієнти обох компаній».

«Yael Group постійно шукає можливості для подальших M&A в Україні. Ми віримо в український IT-ринок і будемо й надалі інвестувати в Україну, будуючи наш бренд по всьому світу», — розповів Дрор Хар, EVP Yael Group.

Бажаємо обом компанія розвитку, а також крутих результатів спільної роботи!

Коментарі