Компанія ON AIR відкрила лабораторію бездротових систем в ХНУРЕ

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

17 листопада в ХНУРЕ відбулося відкриття загальноуніверситетської навчально-наукової лабораторії “Фізичних основ, технологій побудови і забезпечення інформаційної безпеки бездротових систем”. Проект реалізований учасником Kharkiv IT Cluster, компанією «ON AIR».
В рамках відкриття відбулася презентація проекту: творці розповіли про історію Лабораторії, про її цілі, завдання, можливості і потенціал, а також плани на майбутнє.
«Подібна лабораторія дозволить збільшити науковий потенціал вузу, а також створювати спеціалізовані конференції ХНУРЕ про бездротові технології та інформаційну безпеку «WISE Conf», розвивати стартапи на базі обладнання, а також будувати високошвидкісні Wi-Fi мережі в ХНУРЕ з внутрішнім «безшовним» роумінгом», – зазначив під час презентації один із засновників лабораторії Олексій Стрельницкий.
Почесне право перерізати символічну стрічку і дати старт роботі Лабораторії було надано ректору ХНУРЕ, професору Валерію Семенцову, і Денису Соколову, директору східного територіального управління компанії Smart Network Group.

Open-Lab-1 Компанія ON AIR відкрила лабораторію бездротових систем в ХНУРЕ

Як зазначив Валерій Семенець, це вже одинадцята лабораторія, яка відкривається на базі університету за останній рік, але саме вона є унікальною, з огляду на її устаткування, і має величезний потенціал для передачі великих масивів даних.

Ruckus-Unleashed Компанія ON AIR відкрила лабораторію бездротових систем в ХНУРЕ

Також на відкритті в режимі реального часу була показана поточне завантаження Wi-Fi точки в режимі Unlrashed, навантаження на точку, підключену до хмарного контролера і задіяну на Ярмарку вакансій 2017, що проходила в цей же час в ХНУРЕ.
На завершення заходу присутні обговорили роботу обладнання в умовах високої щільності абонентів і перешкод, а також можливість розробки і впровадження додаткових сервісів для забезпечення навчального процесу у ВНЗ.
На сайті Лабораторії публікуються анонси майбутніх заходів, новини і статті, які стосуються спрямування діяльності Лабораторії, питань бездротових технологій та інформаційної безпеки.

Коментарі