Компанія Konica Minolta Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

До родини Kharkiv IT Cluster долучився новий учасник — Konica Minolta Ukraine. Ця компанія має «суперсилу» — створення технологій, які роблять невидиме видимим. І ні, це не жарт! 

Завдяки своєму унікальному досвіду роботи із зображеннями та можливостям обробки даних Konica Minolta Ukraine створює актуальні рішення для своїх клієнтів. Які саме? Про це нам розповіли представники компанії. 

Історія компанії

Konica Minolta з’явилася 7 січня 2003 року, після злиття двох японських фірм — Konica і Minolta. У жовтні цього ж року вона завершила реорганізацію.

Варто зазначити, що до об’єднання кожна із фірм вже мала чималий бекграунд, адже Konica з’явилася 1873 року, а Minolta — 1928. Ці фірми тривалий час удосконалювали технологію створення фотоапаратів, фотоматеріалів та лазерних принтерів. Директорів на злиття компаній надихнуло те, що разом вони можуть розширити свої можливості

photo5330408401701810834-414x276 Компанія Konica Minolta Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

Сьогодні компанія Konica Minolta представлена у 150 країнах світу. Головний офіс знаходиться в Токіо. Вона консультує клієнтів щодо оптимізації бізнес-процесів та пропонує їм сучасні технології й програмне забезпечення. Продукти та рішення Konica Minolta допомагають компаніям у всьому світі прискорити та максимально полегшити обмін інформацією, підвищити якість та ефективність робочих процесів і встановити найвищий рівень безпеки. Портфоліо продуктів цієї компанії відповідає міжнародним екологічним стандартам. Адже вона постійно інвестує в дослідження та новітні розробки. 

Konica Minolta в Україні

В Україні підрозділи Konica Minolta є у всіх великих містах: Харків, Львів, Київ, Одеса, Рівне, Дніпро, Херсон та Запоріжжя. Кожен із підрозділів — провайдер комплексних IT-рішень, послуг паперового документообігу, а також рішень для професійного друку. Не так давно засновники компанії відкрили шоуруми у Харкові та Києві. Тут представлене професійне обладнання для друку книг, паковання, рекламної поліграфії та етикетки в рулонах, а також індустріальні системи для оздоблення цих продуктів лаком та фольгою. У шоурумах також працюють інтелектуальні відеорішення Mobotix із портфоліо компанії.

IMG-144-scaled-414x276 Компанія Konica Minolta Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

«Зараз Konica Minolta — єдина компанія в Україні з повноцінно оснащеними шоурумами в Києві та Харкові. Я хочу, щоби клієнти, які мають намір придбати рішення для професійного друку, мали змогу протестувати його в найзручнішому місці», — Євгеній Шиляєв, директор із продажу рішень для професійного друку Konica Minolta Ukraine, прокоментував ідею відкриття шоурумів.

На сьогодні Konica Minolta Ukraine обслуговує майже 12 000 багатофункціональних пристроїв, що інстальовані по всій Україні. Клієнти компанії — великі, середні локальні та міжнародні фірми:

 • «Концерн Галнафтогаз» (ОККО).
 • Фоззі Груп (Сільпо).
 • SoftServe.
 • Ciklum.
 • «БСХ Побутова Техніка» (Bosch та  Siemens).
 • «Агросем».
 • «PZU».
 • «WOG».
 • «Інтерпайп».
 • «АрселорМіттал Кривий Ріг» та інші.

IMG-31-scaled-414x276 Компанія Konica Minolta Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

Напрямки роботи

На початку заснування компанія займалася фотокамерами, а у 2006 році передала цю справу компанії Sony та вийшла з ринку фотографії. 

У 2010 році Konica Minolta запустила свою першу цифрову систему друку — bizhub PRESS C8000. Це флагманська модель із сімейства кольорових принтерів, яка забезпечує високу якість зображення у порівнянні з офсетним друком. Тоді ж компанія запустила систему цифрової рентгенографії та випустила перші органічні світлодіоди. 

7A1A0276-scaled-414x276 Компанія Konica Minolta Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

2016 рік — Konica Minolta стала мажоритарним акціонером німецької компанії MOBOTIX (виробник інтелектуальних відеорішень). Наприклад, камери MOBOTIX у Запорізькому аеропорті розпізнають температуру людей. 

А ще наші мембери — золоті партнери Microsoft. На сьогодні Konica Minolta впроваджує рішення на сучасних платформах на кшталт M-Files, Microsoft 365, Power Platform та К2. Також вони мають власне портфоліо бізнес-застосунків, як-от DokoniFind, Document Navigator,  Dispatcher Paragon.

IMG-4-scaled-414x276 Компанія Konica Minolta Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

Чому клієнти обирають Konica Minolta Ukraine?

Konica Minolta Ukraine допомагає клієнтам подивитися на бізнес «збоку». Спершу компанія проводить бізнес-аналіз, який визначає реальні потреби клієнта і його ЦА. Далі розробляють проєкт рішення та добирають інструменти, враховуючи наявну інфраструктуру компанії та її стратегію розвитку. Лише після цього настає процес впровадження, а за ним — масштабування рішення та підтримка. Так цифровізуються офіси та підлаштовуються бізнес-процеси.

Портфоліо рішень Konica Minolta Ukraine можна умовно розділити на 6 груп:

 • управління корпоративним контентом;
 • оптимізація бізнес-процесів;
 • оптимізація документообігу, друк документів в офісі;
 • цифрове робоче місце;
 • професійне поліграфічне обладнання;
 • інтелектуальні відеорішення. 

7A1A0351-scaled-414x276 Компанія Konica Minolta Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

Мотивація спеціалістів Konica Minolta Ukraine

Серед ключових цінностей команди Команда Konica Minolta Ukraine — натхненність. Компанія проводить безліч заходів: для клієнтів, партнерів та команди. А ще тут періодично проходять стажування, де поліграфісти можуть удосконалити свої навички. 

Цінності компанії

Представники Konica Minolta Ukraine зауважили, що цінності компанії «закладені в ДНК» кожного фахівця, а саме:

 • клієнтоорієнтованість;
 • відкритість;
 • чесність;
 • інноваційність;
 • відповідальність;
 • співпраця;
 • натхненність. 

0022-scaled-414x276 Компанія Konica Minolta Ukraine — мембер Kharkiv IT Cluster

Усі ці якості допомагають команді приймати правильні рішення, будувати якісний бізнес та формувати відносини з партнерами.  

Чому компанія вирішила доєднатися до Кластера?

Команда Konica Minolta Ukraine хоче донести людям та бізнесу, що досить зловживати терміном «бла-бла-блатизація» (цифровізація,  діджиталізація, трансформація), адже прийшов час для реальних змін та стратегічних рішеньЩе одна із цілей — підтримка IT-спільноти та удосконалення цифрової освіти. Наші мембери планують обмінюватися досвідом з іншими компаніями, а також поповнювати свою команду IT-фахівцями. Команда Кластера допоможе досягти цих цілей.

Kharkiv IT Cluster пишається, що Konica Minolta Ukraine зацікавлена в ініціюванні та впровадженні нових проєктів. Ми щиро сподіваємося на плідну співпрацю! 

Коментарі