Компанія ApexTech — мембер Kharkiv IT Cluster

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Знайомтеся з новим мембером Kharkiv IT Cluster — ApexTech. Ця компанія може пишатися командою прогресивних фахівців, яким не байдужа доля й постійний розвиток IT!

CEO компанії Саша Анісімов — розповів нам таємниці історії ApexTech, цінності та про те, чому компанія долучилася до нашої організації.

Історія створення: a long time ago…

Компанію заснував Саша Анісімов у 2012 році. Тоді вона стала частиною великого проєкту в Колорадо, який займався страхуванням. На той час в ApexTech працювали 4 особи: команда настільки прагнула розвивати свою справу, що працювала 24/7. Без вихідних! За найкоротші терміни, в Америці, вони зареєстрували компанію та налагодили всі питання з документами. Докладені зусилля почали приносити свої плоди. Проект успішно розвивався, тому команда розширялась. А у 2016 році ApexTech вдалось розпочати співпрацю з проєктами світового масштабу.

Наразі компанія продовжує зростати та доєднуватися до численних проєктів. Вона вже має офіс в Америці та в Харкові.

Які перспективи має ApexTech? Саша Анісімов поділився з нами своїм баченням: «У майбутньому я бачу ApexTech міцною, сімейною компанією, в якій працює не більше 200 фахівців. Крім того, я хочу, щоб команда будувала автономні відділення й підрозділи. Це потрібно для того, щоб кожен із членів команди реалізував свій потенціал та ідеї».

2-2-414x262 Компанія ApexTech — мембер Kharkiv IT Cluster

Чому клієнти обирають компанію ApexTech?

Ключові завдання компанії ApexTech — генерація стратегічних IT-рішень для бізнесу та надання послуг для вирішення складних бізнес-проблем (мобільні та веб-розробки). Ця компанія завжди реалізовує задумане на 1% більше, ніж очікує клієнт! Завдяки такому підходу до виконання завдань клієнт відчуває зацікавленість у його бізнесі та має гарантію результативності.

Цінності ApexTech

ApexTech має чимало цінностей, які залишаються незмінними з початку заснування компанії:

  1. Експертність. ApexTech не просто виконує завдання, а глибоко вивчає бізнес. А все для того, щоб ставати експертом у різних індустріях та сприяти розвитку бізнесу.
  2. Синергія. Для компанії в пріоритеті — спільні цілі, інтереси, взаєморозуміння, а також одна хвиля з клієнтами та партнерами.
  3. Динаміка. В ApexTech фахівці швидко шукають шляхи розв’язання проблем, брейнштормують нові стратегії і постійно розвиваються.
  4. Уміння бути ініціативним. Спеціалісти в цій компанії не бояться пропонувати власні ідеї та коментувати ідеї інших. Вони здатні, за необхідності, бути автономними.
  5. Позитив, дружня атмосфера та сімейність. Рівень енергії та настрою в команді — важливі показники. ApexTech робить так, щоб робота не перетворювалася в рутину. Адже надважливо зберігати зацікавленість!
  6. Гнучкість. Фахівці ApexTech завжди зацікавлені в тому, щоб бути в курсі трендів і новинок в IT.
  7. Прийняття нетривіальних рішень. Тут цінують спеціалістів за новаторське мислення, креативний та творчий підхід у виконанні завдань.
Про участь в освітніх проєктах

ApexTech активно підвищує кваліфікацію як своєї команди, так й інших спеціалістів. Йдеться про лекції, які вони викладають в ХНУРЕ для професорів, тематичні мітинги на професійну тематику та діскашн клаби із залученням вузьконаправлених експертів. Тож кожен із фахівців команди постійно вдосконалює свої навички!

1-2-414x262 Компанія ApexTech — мембер Kharkiv IT Cluster

Чому компанія вирішила доєднатися до Kharkiv IT Cluster?

Саша Анісімов зауважив: «Що більше коло спілкування людей, із якими у нас є спільні плани, то більше ідей ми можемо реалізувати. Наразі ми маємо ідеї соціальних проєктів задля розвитку економіки, індустрії та міста Харкова. У Кластері є чимало можливостей і вони точно вміють правильно доносити свої ідеї ЦА. Тут усі бачать одне одного не як конкурентів, а як однодумців!».

Команда Харківського IT-Кластера також рада, що має можливість співпрацювати з компанію, для якої в пріоритеті всесторонній розвиток! Ми вже чекаємо на крутезні спільні проєкти та активності!

Коментарі