Команда Oxygen Soft стає частиною компанії Beetroot

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Інтеграція з Beetroot надає Oxygen Soft нові можливості на міжнародному ринку мобільної розробки

6 квітня 2021 року. Харківська IT-команда Oxygen Soft, що спеціалізується на мобільній розробці, офіційно приєднується до шведської компанії Beetroot AB. Тривалий час фахівці обох компаній тісно співпрацювали, вони поділяють спільні цінності: налаштованість на розбудову IT-галузі в Україні, позитивний вплив на суспільство, прозорість і відкритість. Об’єднання команд стало наступним логічним кроком довготривалої співпраці.

“Створюючи Oxygen, я пообіцяв колегам побудувати потужну інженерну команду з налагодженними процесами і здатною до масштабування структурою”, — розповідає засновник компанії Олег Лаврентьєв.

Йому вдалося реалізувати план: команду Oxygen Soft утворили досвідчені професіонали, більшість з яких займалася мобільною розробкою у такій харківській компанії, як Olearis. У якості незалежної команди вони не просто використали свій попередній досвід, але поставили собі амбітну мету: демонструвати лише найвищий рівень якості і найкращі інженерні рішення.

“Ми співпрацюємо з Beetroot понад 5 років, разом створили безліч чудових проєктів. За цей період ми налагодили тісну взаємодію між компаніями, причому культура Beetroot помітно вплинула на нас. Наші професійні стосунки розвивалися тривалий час, і наступним логічним кроком стало об’єднання команд, щоб досягти чогось нового та захоплюючого разом!” — коментує з’єднання компаній Олег Лаврентьєв.

Зі свого боку про інтеграцію розповів один із засновників Beetroot AB Андреас Флодстром: “Ми дуже раді зробити цей крок разом, адже нас з Oxygen поєднує довга, тісна та надзвичайно успішна співпраця. Тож ми напевне знаємо: до нас долучається досвідчена команда з крутою культурою та духом. Це значно розширить наші можливості у сфері мобільної розробки, а в харківському офісі Beetroot з’являться нові “бурячки”. Загалом, інтеграція з Oxygen чудово відповідає простій, але потужній ідеї Beetroot: збирати добрих людей, щоб запускати добрі проєкти разом!”

Інтеграція Oxygen Soft з Beetroot дозволить команді реалізувати свій потенціал та працювати з суспільно важливими проєктами у таких галузях, як GreenTech, EdTech, Mental Health, HealthCare та інші.Beetroot — затишна шведська IT-компанія із 500+ спеціалістів у 8 містах України та Швеції, що займаються розробкою під ключ, створюють виділені команди для клієнтів з різних куточків світу. У 2020 році

Beetroot увійшла до рейтингу 10-ти найкращих IT-компаній України за версією DOU, а до 2030-го прагне стати компанією з найбільш позитивним соціальним впливом в Україні. Для досягнення цієї мети Beetroot сприяє розвитку IT у малих та середніх містах, створює технічні спільноти, популяризує тему ментального здоров’я на роботі, допомагає різним соціальним та екологічним ініціативам.
Одним словом, Beetroot — це значно більше, ніж просто розробка. Це люди, захоплені своєю справою.

Більше інформації про Beetroot — за посиланням.

Про Beetroot

 Oxygen Soft — харківська IT-команда, яку створив 2020 року Олег Лаврентьєв. Вона об’єднала 18 фахівців у галузі розробки мобільних додатків, що спеціалізуються на такому стеку технологій: iOS Native, Android Native, Flutter cross-platform, PHP/.NET/Node.JS. Одна з головних цінностей команди — прозорість та відкритість: з власними розробниками, партнерами і клієнтами. Oxygen Soft дотримується “сімейної” культури всередині команди, ця компанія вже встигла зарекомендувати себе професіоналами високого класу і надійними партнерами.

Рекомендовані матеріали

  1. Beetroot’s Sustainability Report

Коментарі