“Клуб Большого Мозга” – Backend Evening: як це було

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

31 серпня у Fabrika.Space відбулася друга зустріч в рамках “Клуба Большого Мозга” від Artjoker. Цього разу програмісти з усього Харкова занурювалися в тему Backend’а.
image3 “Клуб Большого Мозга” - Backend Evening: як це було
Два спікери, 70 учасників, тепла атмосфера і продуктивні кава-брейки – все це описує Backend Evening, головна мета якого – сприяти формуванню потужного IT-ком’юніті в Харкові.
 
Про що говорили спікери Backend Evening?
Євген Наконешний відкривав для учасників світ Laravel, розповідаючи, чому варто вчити саме цей фреймворк. Виступ Євгена супроводжувався прикладами на тільки що розгорнутому проекті, так що кожен гість КМБ зміг зрозуміти, чи цікавий йому буде Laravel.
image1 “Клуб Большого Мозга” - Backend Evening: як це було
 
Наступний спікер, Микола Лотоцький, говорив про ассинхронність в Node.JS. Великим відкриттям для учасників стала заява Миколи про те, що він використовує ассинхронність без бібліотек. Спікер розкрив безліч переваг такого підходу і навіть “клонував ослів”, щоб ще більше зацікавити всіх, хто поки не захоплений Node.JS.
image5 “Клуб Большого Мозга” - Backend Evening: як це було
 
За вже доброю традицією організатори івенту розіграли серед учасників призи. Переможці отримали інтелектуальну гру Alias, яка дозволить в незвичайній формі прокачати свої знання, а також чудово провести час з друзями або колегами.
 
image4 “Клуб Большого Мозга” - Backend Evening: як це було
Слідкуйте за новинами – наступна зустріч “Клуба Большого Мозга” буде присвячена темі Mobile-розробки.

Коментарі