Kids2IT: профорієнтаційна гра зі школярами Криворізького природничо-наукового ліцею

Kids2IT: як пройшла гра зі школярами?

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

Уже місяць, як ми запустили профорієнтаційні ігри Kids2IT в online-режимі!

3 жовтня Kharkiv IT Cluster провів online-гру, у якій взяли участь школярі Криворізького природничо-наукового ліцею.

Kids2IT – профорієнтаційна гра для школярів від Kharkiv IT Cluster, яка знайомить учасників із ІТ-професіями. До початку повномасштабної війни проєкт реалізовувався тільки offline в Харкові та Харківській області. Проте зараз команда Kharkiv IT Cluster адаптувала профорієнтаційні ігри під online-режим, тому участь у проєкті стала доступною для дітей з усієї країни. 

На грі учасники були поділені на дві команди в кімнатах в Zoom. У кожної був свій тренер, який розповів підліткам про особливості ІТ-сфери, принципи роботи над стартапами, а головне – довів, що в IT працюють не тільки програмісти.

Кожен учасник гри знайшов себе в ІТ-сфері: Product Owner, Business Analyst, Designer, Hardware developer, Software developer, QA, Sales Manager та Project Manager. Діти мали змогу обрати професію самостійно, спираючись на свої таланти. Кожен з них доклав свої зусилля, щоб розробити прототипи своїх перших винаходів:

  • Вічна батарейка вічна атомна енергія у вашому смартфоні. Більш дешевий, ніж батарея з енергією, яку вона витратить за своє життя.
  • DreamBox – полегшує життя та пришвидшує підбір та покупку взуття.

Хто працював над проєктами?

Першою презентувала свій проєкт команда «Позитивний заряд», гасло якої: «Світло в кожний дім».

«Дуже крута гра, ви переконали, що в IT є не тільки програмісти», — ділиться враженнями Володимир, Business Analyst вічної батарейки.

«Класно було спробувати себе в ролі справжнього тестувальника та спілкуватися в команді. Дякую», — наприкінці гри сказав Євген, QA вічної батарейки.

Другою виступила команда «Джини», з гаслом: «Мрій! Все інше зробимо ми!»

«Дякую за цей досвід, круто провели час та створили свій власний продукт», — із захопленням каже Єлизавета, Designer супер-коробки.

«Дякую нашій команді та організаторам. Мені сподобалося», — поділився з усіма учасниками Костянтин, Sales Manager супер-коробки.

Що треба, щоб провести гру у вашій школі?

По-перше, ознайомтеся з правилами, які можна знайти тут. Реєструйте свою шкільну групу для участі (це має зробити вчитель).

Долучайтесь до нового сезону профорієнтаційний ігор разом із Kharkiv IT Cluster! 

Ігри у рамках проєкту Kids2IT — це завжди дуже цікаво та незабутньо, адже це кожен учасник може спробувати себе в будь-якій ролі та визначитись з майбутньою професією.

 

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі вступної кампанії 2023

Підписатися на Telegram-канал

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. KIDS2IT: ЩО Є НАЙЦІКАВІШИМ В ІТ-СФЕРІ ТА ХТО ТАКИЙ RUBY DEVELOPER
  2. перша онлайн гра
  3. Kids2IT Харків

Коментарі