Kids2it: Як розвиватись в ІТ з NIX

⚡️Kids2IT: Як краще розпочати кар’єру в ІТ? Досвід девелопера з компанії NIX!

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

25 травня відбулась онлайн-зустріч з Ігорем Шатило, який займає позицію Backend Developer компанії NIX. Захід відвідали понад 50 майбутніх IT-шників🔥

Підпишись на наш телеграм канал, щоб бути у курсі подій

Підписатися на Telegram-канал

Як потрапити в NIX?

Свій шлях в ІТ Ігор почав з 5 класу, саме тоді він почав активно цікавитись інформатикою і їздити на різноманітні олімпіади. Перше його знайомство з NIX відбулось якраз на обласній олімпіаді. Там він багато чого дізнався про компанію, зокрема про те, які є напрямки розвитку та програми навчання. Вже тоді він взяв собі за мету потрапити саме в NIX!

«Коли я навчався у коледжі, я дізнався, що компанія NBX співпрацює з навчальними закладами та проводить тестування для набору на різноманітні навчальні програми, зокрема, з Backend i Frontend. Я пройшов тестування, але на той час мені ще не виповнилось 18 років. Це не стало для мене перешкодою і через деякий час я спробував ще раз пройти аналогічне тестування і впорався. Одразу ж я потрапив до набору на навчальну програму. Потім пройшов співбесіду і почав займати позицію Junior Developer», – ділиться досвідом спікер.

Чому в ІТ перспективніше?

«По-перше, ми йдемо вперед у сферу інформаційних технологій, тобто у майбутньому усе так чи інакше буде пов’язано з програмуванням, обробкою даних, з роботами, зі штучним інтелектом і так далі. Ось це і є основа всієї ІТ-сфери, яка в принципі буде основою всіх інших сфер. Тобто ІТ-сфера наразі є дуже популярною і в майбутньому вона буде розвиватись такими темпами, які ми навіть зараз не бачимо – майже все буде залежати від технологій», – стверджує Ігор Шатило.

Повний запис зустрічі можна подивитися на нашому Youtube

Переглянути запис запис на Youtube

NIX – це про сімейну атмосферу!

«Мене завжди приваблювало в NIX їхнє ставлення до людей. Одразу відчувається, що це не просто компанія чи офіс, куди люди вранці приходять на роботу і чекають, коли вже підуть додому. Ні – це не про нас! NIX – це про сімейну атмосферу. Навіть якщо ти не знаєш людину, яка працює на іншому поверсі, але коли ти її бачиш, ти думаєш, що знаєш її 100 років і розумієш, що ви з однієї сім’ї. Це дуже надихає і мотивує мене.

Також в NIX приділяється дуже велика увага командоутворенню та мотивації. Ми часто проводимо вечірки після роботи, збираємось пити чай, граємо в різноманітні ігри та ходимо разом відпочивати», – захоплено розповідає спікер.

Враження учасників

«Дуже сподобалось, велике дякую!!!», – натхненно коментує зустріч Маргарита Куніцина-Сіренко.

Білоус Діма теж під враженнями від зустрічі: «Так дуже крута конфа, дякую!».

Kharkiv IT Cluster безмежно вдячний компанії NIX та, звісно, спікеру Ігорю Шатило за продуктивну зустріч!

Також читай новини на наших сторінках в соціальних мережах:

Facebook

Instagram

Рекомендовані матеріали

  1. проєкт Kids2IT, учні створюють інноваційну технологію

Коментарі