Kids2IT: Вражаючі проєкти учнів під час гри Kids2IT у навчально-виховному комплексі «Вересень» 😎

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

⏰ 10 грудня відбулася друга гра Kids2IT в навчальному комплексі «Вересень». У грі взяли участь учні 8 та 9-го класів. Діти швидко захопилися грою. Кількість питань, що стосувалася професій в IT, була рекордною. Гравцям було цікаво дізнатися від ментора Junior Club, Сергія і координатора Романа, які є професії в IT та які навички необхідні для їх опанування.

🚀 Учні поділилися на дві групи за допомогою жеребкування. Щоб виконати завдання гри, їм необхідно було пройти весь цикл розробки продукту: від генерації ідей до презентації проєкту. Презентація вразила нас!

👓 Лінзи віртуальної реальності

Перша група учнів запропонувала спеціальні лінзи віртуальної реальності. Маючи такі лінзи, людина може переглядати фільми чи сторіс в інстаграм. Достатньо натиснути кнопку на смартфоні, при цьому дивитися в екран не потрібно, адже все буквально перед очима. Через мережу інтернет лінзи будуть показувати ваш улюблений фільм. Вартість таких лінз доступна — всього за 99$. Діти зробили прототип і розіграли сцену, де можуть такі лінзи знадобитись.

🧑‍🎄 Універсальний «Гном-садівник»

Друга група дітей була не менш креативною. Учні пропонують прикрасити сад їхньою розробкою — це Гном-садівник, який вимірює температуру повітря і землі. Також гном розпилює добрива. Зроблений із пластику, один метр висотою, а важить 3 кг. Одним із переваг такого аксесуару є безпровідна зарядка, що додасть естетичної краси, адже дроти тепер не потрібні! Діти хочуть, щоб цей продукт був доступний для всіх, тому орієнтовна вартість такого аксесуару 3500 гривень. 

«Доки ви дивилися презентацію другої команди, я дивився свій улюблений фільм через лінзи віртуальної реальності!», — сказав Олексій, учасник першої групи дітей 🙂

💫 Kharkiv IT Cluster дякує учням Харківського приватного навчально-виховного закладу «Вересень» за позитивні емоції та креативний підхід і з нетерпінням чекає на нову зустріч!

Коментарі