Kids2IT: Важливі пристрої для життя людини від учнів Харківської загальноосвітньої школи №16✨

IT Cluster Kharkiv IT Cluster

29 листопада Kharkiv IT Cluster відвідав Харківську загальноосвітню школу №16. У школі відбулася гра з учнями 9 класу. На початку гри діти генерували ідеї пристроїв, які приносять користь у повсякденному житті. Кожна група учасників розробила дизайн своїх винаходів у вигляді малюнків та презентувала свої прототипи. 

💥Холодильник, що сам замовляє їжу — міф чи реальність? Вже зовсім скоро вам не треба буде слідкувати за наявністю їжі в холодильнику. Перша група учасників гри Kids2IT запропонувала новітній холодильник, що має ваги, які контролюють скільки їжі залишилось. Це допоможе постійно заклопотаним людям. Але необхідно буде виконати одну умову — у кожного продукту повинно бути своє місце.

🌟 Друга група дітей на грі була стурбована великою кількістю нещасних випадків. Коли людині стає погано, їй необхідна допомога. Часто перехожі байдужі до чужого лиха. Для того, щоб швидко відреагувати на біду, що трапилася з твоїм близьким, учні пронують дарувати їм спеціальні браслети. Браслет вимірює пульс, страх, реагує на фізичні пошкодження людини та передає сигнал на синхронізований телефон.

💫Kharkiv IT Cluster радий, що діти пропонують не тільки створити новітні продукти, а й вирішують завдяки ним важливі проблеми людей!

Коментарі